Gitarını Göster Ey Turkrockcılar

Soldan sağa;
Bc Rich Warlock 99 (japon), Schecter Hellraiser C7, ESP LTD Viper 1000 Deluxe

m0y3z.jpg
m0y3p.jpg

Efendim cep telefonunda cekilmis bir resim buldum benim gitarlardan birisi daha; RG 2620E, Hakan beyin inadina sapini cekmemisim. Troy Stetina nin speed mechanics of lead guitar kitabini bunla gectik yakin zamanda. Ya konu konuyu aciyor acaba Turkiye de bunun kadar fotokopisi cekilen kitap var midir, belki Istanbul universitesi iktisat ders notlari falan olabilir belki.
Simdi efendim mesajda hele hele ihlamur govdeli bir RG serisi oldu mu insanlar nefretle yaklasiyor omur billah mesaji begenmiyor sahibine biyik altindan guluyor diye de ACDC nin Moneytalks klibinde havada ucusan dolarlardan 4 tanesinin bende oldugunu resimleri ile belgeliyorum lakin buna laf eden carpilir bir nevi okunmus seker gorevi ile koyuyorum...Evet hakan bey siz soylemeden soyleyelim lesci karga gibiyim acimasizca E-bay kullanirim aklima ne gelirse buldum mu alirim...

ACDC_Dollars.jpg
RG2620.jpg

20967 eklentisini görüntüle

Bunlarda bizim abiler. Rrx10 ve Kvx10 japon / Washburn A5 Korea
Efendim bende bir turlu gecmek bilmeyen bir yukseklik korkusu vardir bir de bu sivri uclu gitarlarin ucuna birsey olacak korkusu. Ha olsa ne olur ayri mesele lakin yuvarlak gitar kullaninca da sagi solu carpiliyor ama huy iste. Yoksa deli gibi istiyoruz bizim de bir RR gitarimiz olsun diye. Hatta bu korku o kadar ki sizin gitarin resimlerine bakinca da endiselendim...Ammavelakin guzel bir uclu olmuslar gule gule kullaniniz allah nazardan saklasin...

Efendim bende bir turlu gecmek bilmeyen bir yukseklik korkusu vardir bir de bu sivri uclu gitarlarin ucuna birsey olacak korkusu. Ha olsa ne olur ayri mesele lakin yuvarlak gitar kullaninca da sagi solu carpiliyor ama huy iste. Yoksa deli gibi istiyoruz bizim de bir RR gitarimiz olsun diye. Hatta bu korku o kadar ki sizin gitarin resimlerine bakinca da endiselendim...Ammavelakin guzel bir uclu olmuslar gule gule kullaniniz allah nazardan saklasin...[/Eyvallah quote]

Eyvallah dostum. Valla üçününde heryeri çürük çarık içinde özelliklede uçları ama olsun ya daha bi vintage havası katıyo ::D

Efendim cep telefonunda cekilmis bir resim buldum benim gitarlardan birisi daha; RG 2620E, Hakan beyin inadina sapini cekmemisim. Troy Stetina nin speed mechanics of lead guitar kitabini bunla gectik yakin zamanda. Ya konu konuyu aciyor acaba Turkiye de bunun kadar fotokopisi cekilen kitap var midir, belki Istanbul universitesi iktisat ders notlari falan olabilir belki.
Simdi efendim mesajda hele hele ihlamur govdeli bir RG serisi oldu mu insanlar nefretle yaklasiyor omur billah mesaji begenmiyor sahibine biyik altindan guluyor diye de ACDC nin Moneytalks klibinde havada ucusan dolarlardan 4 tanesinin bende oldugunu resimleri ile belgeliyorum lakin buna laf eden carpilir bir nevi okunmus seker gorevi ile koyuyorum...Evet hakan bey siz soylemeden soyleyelim lesci karga gibiyim acimasizca E-bay kullanirim aklima ne gelirse buldum mu alirim...

21055 eklentisini görüntüle 21056 eklentisini görüntüle

İlle de etli maun sap eşliğinde kafasına kafasına vurulmak sureti ile dayak isteyen arkadaş örneği. Bkz. yukarıdaki alıntının sahabısı :D

Şaka bir yana, tam anlamıyla yılan gibi shred gitarı valla. Stetina'nın kitabına yakışır hani! İster ıhlamur olsun isterse ceviz, amacı olan hedef sounda uyuyorsa no problemo.

Dolarlar da tam nazar boncuğu olmuş ama :)

Geri