Gitarını Göster Ey Turkrockcılar

arkadaşlar ne diyeyim bakmaya doyulmuyor.her gitar bir başka güzel.
bunlar da benimkiler.strat kendi imalatımdır.resimde üzerinde olan sap eski squier'ından çıkan.buna kendi yaptığım sapı bitince takıcam.biraz zaman ve para.eşik ve perdeler gelince iş tamamdır.
259289562_29d6e68cb7.jpg
http://static.flickr.com/99/259289566_518f45d4e3.jpg?v=0
259289558_59729218a1.jpg
http://static.flickr.com/109/273453303_7ccf32130e.jpg?v=0
http://static.flickr.com/89/273453301_ed3cd34a02.jpg?v=0

bu da ilk gitarım sevgilim GUYA-TONE.orjinal japon.70li yıllarda üretilmiş.sap sorunu vardı.şu aralar buna da güzel bir proje hazırlıyorum.
http://static.flickr.com/87/235329884_8830b1ce51.jpg?v=0

neden her seferinde şu resim ekleme işini başaramıyorum.ne beceriksizlik yaa.bazen oluyor ama bazen de???sevabına bana birisi tekrar anlatabilir mi?
özür dilerim arkadaşlar.
235329884_8830b1ce51_m.jpg

eroxdoza demiş ki:
arkadaşlar ne diyeyim bakmaya doyulmuyor.her gitar bir başka güzel.
bunlar da benimkiler.strat kendi imalatımdır.resimde üzerinde olan sap eski squier'ından çıkan.buna kendi yaptığım sapı bitince takıcam.biraz zaman ve para.eşik ve perdeler gelince iş tamamdır.
259289562_29d6e68cb7.jpg

259289566_518f45d4e3.jpg

259289558_59729218a1.jpg

273453303_7ccf32130e.jpg

273453301_ed3cd34a02.jpg

bu da ilk gitarım sevgilim GUYA-TONE.orjinal japon.70li yıllarda üretilmiş.sap sorunu vardı.şu aralar buna da güzel bir proje hazırlıyorum.
235329884_8830b1ce51.jpg
Strat güzel gözüküyor,eminim bitince daha güzel gözükecektir. ;)

bu da bizimkisi.. markası yok. kendim birleştirdim..
onun yanına da humbuckerlı olsun diye cort zenox 42 var.. mahogany gövde ne güzel şeymiş yau, keşke strat için de alsaydım bi tane. bi de emektar akustik washburn var ki, onları da bi ara koycarım kısmet olursa.

bu arada sayın eroxdoza; gitarlar için parçaları nerden getirtiyorsunuz? gelirken gümrükte orda burda takılma fln oluyor mu?

Hadi bakalım

Selam,

İlgimi çekti, herkes gitarlarindan sevgilisi yada benimkisi gibisinden bahsediyor. Bu da, onlara ne kadar büyük bir sevda ile bağlı olduklarını gösteriyor. Sadece ben böyleyim sanardım, yanlız değilmişim :) Eminim sizin de kız arkadaşlarınız gitarlarınızı fazlasıyla kıskanmıştır o zaman...

Ahanda bunlar da benim haremimin nadideleri...

Cagan

Re: Hadi bakalım

cagancebe demiş ki:
Selam,

İlgimi çekti, herkes gitarlarindan sevgilisi yada benimkisi gibisinden bahsediyor. Bu da, onlara ne kadar büyük bir sevda ile bağlı olduklarını gösteriyor. Sadece ben böyleyim sanardım, yanlız değilmişim :) Eminim sizin de kız arkadaşlarınız gitarlarınızı fazlasıyla kıskanmıştır o zaman...

Her erkek gitarist görünüşte farklı şeyler düşlüyo gibi görünse de kalbinde hep bi Les Paul taşır,ya da JEM.. :D Şanslı olanlar yanında da taşır sonraları.. :LOL:

Re: Hadi bakalım

Vine_Inlay demiş ki:
cagancebe demiş ki:
Selam,

Her erkek gitarist görünüşte farklı şeyler düşlüyo gibi görünse de kalbinde hep bi Les Paul taşır,ya da JEM.. :D Şanslı olanlar yanında da taşır sonraları.. :LOL:

Vine_Inlay e tamamen katılıyorum. Benim bu konuda kendimden hiçççç kuşkum yok. Çok yakın zamanda bir Les Paul olacak bunların arasında. Arastirmalarım sürüyor.

Slammer'a gelince, ilk göz ağrım sayılmaz ama ilk göz ağrım yerine edindiğim gitardır. Kelle nin dedigi gibi satinca para etmiyordu. Ben de değişik bişeyler deneyeyim diye, resimde belli olmasa da, perdelerini söktürdüm ve öyle haremimde özel bir yeri olmasını sağladım :)

Bu haremde iki eksik var, bir strat ve bir Les Paul Standart Premium Plus.

Onlar da gelecek umarım.

Cagan

Ben varımm :) Ağzımın sularını fışkırttım gitarlarına vallahi :D Özellikle explorer gibsonuna birde beyaz olimpik wayt ESP ye son nokta budur vallahi ne diyim.
İnşallah benimde böyle dizi dizi olurlar ilerde.

Geri