Tc Electronic Mojomojo Overdrive Yorumlar

Merhabalar,
Kullanan, deneyebilme şansı olan, özellikle TS9 & TS808 ve FD2 Mosfet ile (ya da aklınıza gelen belli başlı OD'lerle) karşılaştırma yapabilecek var mıdır acaba?
Bol müzikli günler...

Pek yaygın bir pedal değil, fazla kıyaslama yapılabileceğini sanmıyorum. Analog setup kurduğum dönemde 1 yıl kadar kullandım ve hoşuma da gitti ama çok kendine özgü bir pedal; çok da sevebilirsin nefret de edebilirsin. Dolgun ve pes bir soundu var, eq ile destekleyerek biraz daha parlak hale getirebiliyorsun ama midlere baya yüklenmen gerekiyor çünkü pedal midlere karşı ciddi şekilde direniyor. Çok pahalı bir cihaz olmadığından alınıp denenebilir, beğenmediğin taktirde de elden çıkarılabilir.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Pek yaygın bir pedal değil, fazla kıyaslama yapılabileceğini sanmıyorum. Analog setup kurduğum dönemde 1 yıl kadar kullandım ve hoşuma da gitti ama çok kendine özgü bir pedal; çok da sevebilirsin nefret de edebilirsin. Dolgun ve pes bir soundu var, eq ile destekleyerek biraz daha parlak hale getirebiliyorsun ama midlere baya yüklenmen gerekiyor çünkü pedal midlere karşı ciddi şekilde direniyor. Çok pahalı bir cihaz olmadığından alınıp denenebilir, beğenmediğin taktirde de elden çıkarılabilir.
teşekkürler, forumda bir kaç ilan görmüştüm, belki sahipleri yazar diye düşünerek sormak istedim... midler önemli :)

Benim bildiğim kadarıyla, t.c. electronic'in arge yatırımı elde etmek amacıyla düşük maliyet ile bir araya getirdiği ve uygun fiyata piyasaya sürdüğü ürünlerden birisi mojo diğeri de dark matter. Niyetleri bu pedallardan çok sayıda satıp elde ettikleri gelirleri yeni tasarımlar yapmak için harcamak. Mojo'yu andertons dan sıfır olarak kargo dahil 220 liraya alabilirsin gümrüğe de takılmaz 3 ya da 4 gün içerisinde gelir kargon. Tube screamer pedallarına bakarken "bu modele özel değil", hiçbirini denemeden almamak gerek. Hepsi tube screamer ama yanyana koyup çaldığında çok farklı. TS-9, TS9DX, joyo vintage od sahibi biri olarak söylüyorum. Henüz TS808'e salça olamadım.

ts-9 ve ts-808 kullandım. İkisini de hiç sevmedim hemen sattım. Mojo bir arkadaşımın setup'ında vardı. Onu da hiç sevmezdim (troll gibi olduk babanı da sevmezdim zaten diye devam edesim geldi :D ) Herneyse bence mosfet 2 çok güzel bir overdrive tavsiye ederim. Mojo biraz fazla bass karakterli. Mosfet ise fazlasıyla mid karakteri veren bir pedal. Gövdeli dolu dolu bir drive elde edersin. Stratlara çok yakışıyor.

Bütçe ayırabilirsen MI Audio Super Blues Pro ve Rockbox baby blues'a bak, onlar feriştahıdır bu ton skalasındaki her sesi ve fazlasını alabilirsin.

Ben de yazdıkların içinden tavsiyede bulundum ama bütçe yaratma imkanın varsa okko diablo gain plus tavsiye ederim. Piyasadaki en iyi overdrivelardan biri.

PTT iile kapıda ödemeli olarak 230 TL'ye gönderebiliriz, sıfır kapalı kutuda ürün. Dark matter distortion da mevcut yine PTT kapıda ödeme hizmeti ve adrese kargo dahil 230 TL.

Geri