Melez

A

Anti-Soad

Grup Melez, Ermeni grup System Of A Down'ın Türklere yapmış olduğu ve içi küfür, protesto ile dolu "Holy Mountain" parçasına karşılık olarak "Yeter" isimli parçayı yapmıştır... "Yeter" isimli parçanın klibi çekildi ve bu hafta ile beraber Kral TV ve Dream TV'de klip yayınlanmaya başlıyor... Ayrıca 2 hafta sonra DMS Müzik'ten single albüm çıkartacak olan Melez, albümün içine 3 bonus parça ve bir de "Yeter"'in klibini koydu... Tüm TV kanalarının destek verdiği bu parçayı ve klibi siz de dinleyin ve dinletin.....

http://www.youtube.com/watch?v=SguiNJ-9WsI

http://www.hemenpaylas.com/download/1890805/clip.mpg.html

çok daha iyi olabilirdi

soad beterini yapiyor siz ise tioplam 10 saniyelik eski resimler gösteriyorsunuz ve parça sonunda turk bayragi

ve sözler oldukça passif

olmamis

Bence daha iyi olamazdı... Onarın diliyle cevap vericek kadar aşağılık bir ülke değiliz biz... Tam yerinde olmuş.. Zaten Mehter Marşı yeterince ağır bir cevap diyorum ben... Muhteşem.... :))

pel_34 demiş ki:
Zaten Mehter Marşı yeterince ağır bir cevap diyorum ben

sen türkçe bilmeyen adamlara, cevabı hangi dilde veriyosun? sanki bütün dünyada ezbere biliyo ya mehter marşını, anlamını önemini biliyoda...

ya arkadaşlar madem bu kadar büyük olay olucak bişi yapmak istiyodunuz, türkçe söz niye kullandınız?... türkçe söze karşı diilim... türklere niye anlatıyosunki bunları? biz zaten biliyoruz... sen dünyaya anlatıcaksın... onuda türkçe şarkıyla yapabilirsen, işte o zaman helal olsun, ama zor

ps: bana en yannış gelen şey ise "işte abi biz onların düştüü seviyeye düşmeyelim şöle böle yapalım" ya, adamlar sanat ve müzik çerçevesi adı altında 5 albümdür etmedikleri lafı bırakmadılar, biz hala yok şöle yok böle... soad's music is shit bi şarkı yapsak, şu turkrock'ta şu kadar müzisyen var, inanın işte o zaman etki bırakırdık belki insanlarda biraz... ama yok

kusura bakmayın ama ben raistlinmajere e sonuna kadar katılıyorum artı klibin ortasında 2 resim gösterek hiçbişeye cevap verildiğinede inanmıyorum aksine böyle hassas bi konuda çıkar elde etmeye çalışılıyormuş gibi geldi bana
madem olay protesto amaçlı o zaman niye bütün klip boyunca sizi izliyoruz bunun neresi protesto???

raistlin katiliyorum sana
ilk mesaji yazmistim ama herkes iyi guzel olmus diyorlar
bu parça niçin yapildi?
kimin için yapildi???
bana mi anlatmak istiyorlar?
biz bilmiyormuyuz???

yapacaksan tam yapacaksin sonra onlarin seviyesine dusmeyelim manasini da kullanmayalim

SOAD bize guzel sövdü bizimkileri ise hala beste falan yapmayi deniyor

gitar riffleri gibi keskin ve aktif olucaksin

sözler pasif klip kötü

anti soad 'a karsilik yapilan video ve parça bu mu????

tuhh yazikkk

bence biraz kendi kendine gelin guvey olunmus gibi,karsılık olacak pek birşey goremedim acıkcası,bunu hangi amaçla hangi muzik kanalı kaç kere cevirir ki?

bekleyip goreceğiz artık . . .

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Arkadaşlar neden bu kadar sinirli ve öfkelisiniz ben anlayamadım açıkçası... Melez güzel bir çalışma yapmış, TV'de gösteriliceği için de ona uygun sözler yazılmış.. Sizi anlıyorum fakat reklam için falan yaptıklarını sanmıyorum.. Kesin gözüyle bakamazsınız buna.. "Neden türkçe yapılıyo, zaten türkler biliyo" demişsiniz... Hangi türkler biliyo?? Sadece rock dinleyenler biliyo.. O da bi kısmı sadece.. Bırakında pop dinleyenler S.O.A.D'dan haberi olmayan insanlar da bu vesileyle duysunlar sesimizi..
Bence bu tarz çalışmalara KÖSTEK değil DESTEK olmak gerekir diye düşünüyorum... Resmen gruba kin beslemiş gibi yazmışsınız... Ermeni olan soad arkadaşlar unutmayın.. Lütfen DESTEK !!!!!......

www.anti-soad.org sitesi, bu olayı birebir takip eden 3500 üye ile dolu... Ve orada da melezle ilgili bi ton yazı var.. ama hiçbiri böyle değil.. beğenmeyen bile saygı duyduğunu belirtmiş.. Lütfen arkadaşlar...

çok güzel bir çalışma.. elinize sağlık.. parçada çok güzel olmuş, sözler de s.o.a.d ın parçasına tam cevap olarak yazılmış... onlar " katiller" diyo, melez " onlara beni anlat, ben katil değilim" diyo... onlar "şeytan, yalancı" diyo, melez " değilim" diyo.. daha sonra da "yalancı sensin,yaktın yıktın yeter... sus konuşma...beter ol!!" diyo.. benim fikrim güzel olmuş.. belki biraz yumuşak kabul etmek lazım ama dinleyen herkes de beğendi çevremde... TEBRİKLER....

Anti-Soad demiş ki:
Arkadaşlar neden bu kadar sinirli ve öfkelisiniz ben anlayamadım açıkçası... Melez güzel bir çalışma yapmış, TV'de gösteriliceği için de ona uygun sözler yazılmış.. Sizi anlıyorum fakat reklam için falan yaptıklarını sanmıyorum.. Kesin gözüyle bakamazsınız buna.. "Neden türkçe yapılıyo, zaten türkler biliyo" demişsiniz... Hangi türkler biliyo?? Sadece rock dinleyenler biliyo.. O da bi kısmı sadece.. Bırakında pop dinleyenler S.O.A.D'dan haberi olmayan insanlar da bu vesileyle duysunlar sesimizi..
Bence bu tarz çalışmalara KÖSTEK değil DESTEK olmak gerekir diye düşünüyorum... Resmen gruba kin beslemiş gibi yazmışsınız... Ermeni olan soad arkadaşlar unutmayın.. Lütfen DESTEK !!!!!......

www.anti-soad.org sitesi, bu olayı birebir takip eden 3500 üye ile dolu... Ve orada da melezle ilgili bi ton yazı var.. ama hiçbiri böyle değil.. beğenmeyen bile saygı duyduğunu belirtmiş.. Lütfen arkadaşlar...

arkadaşım kimseye köstek olduğumuz falan yok sadece anlatmak istenilen şudur

bu çalışmada soad a protesto niteliği taşıyan hiçbi öğe yok!!!!!

madem bu amaçla bi çalışma yapma gereği duydunuz o zaman daha etkili ve cüretkar bi yol denemenizi öneririm hatta denemeliyiz! popçuların haberi yok demişsinde şimdi soad dan haberi olmayan bi popçu bu şarkıyı dinleyince ne anlayabilirki? sen bunu açıklarmısın?
eğer kalbiminizin dibindeki amaç gerçekten buysa bu çok yetersiz bi çalışma olmuş size söylenmek istenilende bu... Eğer Türkiye içinde bi kamuoyu oluşturmak isteniliyorsa bunu zaten "10 kişiye yolla araban olsun 20 kişiye yolla dünyaya göktaşı çarpmasın" tarzındaki mailler yapıyodu bana soada küfreden bi dünya mail geliyodu ama Dünya çapında bi kamuoyu oluşturmak gibi bi amaç varsa bunu Türkçe sözle başarmanız imkansız arkadaşlar kral çıplak yani birbirimizi ve kendimizi kandırmanın bi anlamı yok

Bana da biraz Türkiye içindeki tepkili insanların gururunu okşayacak ve Melez grubunu meşhur etmeye yönelik bir çalışma gibi göründü.
Dünya'ya anlatmak için derdimizi, İngilizce yapılması gerektiğine maalesef katılıyorum.
Enstrumental da olabilirdi elbette.

Saygılar
MG

Süper bir parça ve gayet başarılı bir klip... Bu tarz bir klip izlememiştim daha önce...Mehter Marşi başlayınca tüylerim kalktı ne yalan söliim :)) sertliğide tam kıvamında olmuş.. www.anti-soad.org üyesiyim ben... Gerçekten sizi çok fazla desteklkeyen var.. Burada da arkanızdayız her zaman..Yolunuz açık olsun destekçileriniz burad arkadaşlar...

Brokendream demiş ki:
kusura bakmayın ama ben raistlinmajere e sonuna kadar katılıyorum artı klibin ortasında 2 resim gösterek hiçbişeye cevap verildiğinede inanmıyorum aksine böyle hassas bi konuda çıkar elde etmeye çalışılıyormuş gibi geldi bana
madem olay protesto amaçlı o zaman niye bütün klip boyunca sizi izliyoruz bunun neresi protesto???

Grup bu şarkı ile patlama yapalım amacında değil. Kendileri Triopary grubudur. İsimleri değişti. Bu grubun amatör olmasına karşın konserlerinde barların tıka basa olduğunu biliyoruz. Binlerce fanı var Ankara'da. Hangi amatör grup konserlerinde dansçı kızları tutar ve inanılmaz bir gösteri yapar ki ?

Albüm çıktığında hepiniz çok beğeneceksiniz. Zaten tüm şarkıları oldukça güzel. Bu şarkıyı da tam zamanı hadi prim yapalım diye yapmadılar.

Grubun elemanları zaten yıllardır müzikle içiçe. Davulcu Metin Akbaba Ankara'nın en iyi davulcusudur. Bilen bilir ...

albümün çıkmasına iki hafta kala böyle bi klip yayınlalan insanların öncelikli amaçları arasında bir numarayı bence "prim yapmak" alır. sonra bi de "korsana hayır", "paranızı türkiye karşıtlarına yatıırmayın" sloganlı bi kampanya patlatırlar, sonra gelsin ün, gelsin şöhret, ot bok neyse işte.

Bizden birileri ve aramızda bunu ilk ve tek yapan birileri,arkanızdayım(z)...
Daha sertide gelecek nasipse...
Kısasa kısas,savaşıcaz...
Kılıcı bir kişi çekerse 1000'lercesi çeker,en önde olup kılıcı ilk çekene saygım sonsuzdur...

bortu demiş ki:
albümün çıkmasına iki hafta kala böyle bi klip yayınlalan insanların öncelikli amaçları arasında bir numarayı bence "prim yapmak" alır. sonra bi de "korsana hayır", "paranızı türkiye karşıtlarına yatıırmayın" sloganlı bi kampanya patlatırlar, sonra gelsin ün, gelsin şöhret, ot bok neyse işte.

Eğer bu kadarsa bu işler, sen de yap sen de ünlü ol. Piyasa bence senin düşündüğün kadar basit değil. Trioparty yani Melez bu Çin oyunları ile değil sağlam müzikleri ile bu işteler ...

Geri