Melez

arkadaşlar soad karşıtı şarkı yapmak hepimizin aklına gelmiş ama hiçbirimiz bu konuda belirgin bir çalışma yapmadık trio party grubu ise bunu bariz bariz yerine getirdi riffleri ve sözleri Türk ezgileri kokan nefis bir şarkı yaptı üstüne üstlük birde klip çekti ki bu öyle koaly göze alınabilecek birşey değil bu saatten sonra yok primmiş yok albümmüş bunu tartışmamalıyız tamamen ayakta alkışlamalıyız proje fikirde kalmadı direk icraat'a geçildi trio party grubunu yürekten destekliyorum ve kendime örnek alıyorum ÇAÐLAR ABİ , TUNCAY ABİ , BURAK ABİ , METİN ABİ hepiniz kralsınız sonuna kadar destekçinizim ayrıca başka saçma sapan eleştri yapan arkadaşlarada numetalfan arkadaşım çok güzel bir cevap vermiş bu işler sandığınız kadar kolaysa sizleride görelim arkadaşlar ... saygılar ...

NuMetalFan demiş ki:
bortu demiş ki:
albümün çıkmasına iki hafta kala böyle bi klip yayınlalan insanların öncelikli amaçları arasında bir numarayı bence "prim yapmak" alır. sonra bi de "korsana hayır", "paranızı türkiye karşıtlarına yatıırmayın" sloganlı bi kampanya patlatırlar, sonra gelsin ün, gelsin şöhret, ot bok neyse işte.

Eğer bu kadarsa bu işler, sen de yap sen de ünlü ol. Piyasa bence senin düşündüğün kadar basit değil. Trioparty yani Melez bu Çin oyunları ile değil sağlam müzikleri ile bu işteler ...

bu tip şeylere gerek yok ünlü olmak için. zaten ünlü olmanın kendisine de ihtiyacım yok. ego derdi olan biri sayılmam. ve piyasanın ne kadar basit olduğunu piyasaya çıkan tüm şarkılarla görüyoruz. isim vermeme gerek yok. anlayan anlar anlamayan da anlamazın. çok da tın. diğer şarkılarını bilmiyorum, ama böyle bi şekilde ünlü olmaya çalışan bi gruptan çok fazlasını beklemek biraz fazla pollyannacılık olur. 8O

babalar öncelikle işinizi iyii yapmışsınız her nekadar s.o.a.d sevsemde dinlesemde yaptıgınız iş önünde saygıyla eğilirim..başarılar

Arkadaşlar direk 2. sayfadan girenler için klibin döndüğü linki tekrar yazıyorum... ve tabiki haberide...

Grup Melez, Ermeni grup System Of A Down'ın Türklere yapmış olduğu ve içi küfür, protesto ile dolu "Holy Mountain" parçasına karşılık olarak "Yeter" isimli parçayı yapmıştır... "Yeter" isimli parçanın klibi çekildi ve bu hafta ile beraber Kral TV ve Dream TV'de klip yayınlanmaya başlıyor... Ayrıca 2 hafta sonra DMS Müzik'ten single albüm çıkartacak olan Melez, albümün içine 3 bonus parça ve bir de "Yeter"'in klibini koydu... Tüm TV kanalarının destek verdiği bu parçayı ve klibi siz de dinleyin ve dinletin.....

http://www.youtube.com/watch?v=SguiNJ-9WsI

http://www.hemenpaylas.com/download/1890805/clip.mpg.html

bence adamlarin mantigindan cok yaptigi isleri konusun bugun haberim oldu bu gruptan ve klipleri gercekten hos olmus

soad 'in turkler ile ilgili klibi hakkinda konuya vakifolmayanlar icin o klibi soad degil soad fani bi eleman yapmis koymus youtube a

simdi gelip bende ermenileri assagilayan bi klip yapip koysam Dumanin bi sarkisina mesela ermenilerde turkler boyle boyle yapmis turk gruplarini dinlemeyin diycek ve hedefinden şaşmış olucak yapilan malzemeler

bu yuzden siyasi seyleri muzige karistirmayin..ben melezin calismalarini begendim..tebrik ederim tekrar

usagi_ demiş ki:
babalar öncelikle işinizi iyii yapmışsınız her nekadar s.o.a.d sevsemde dinlesemde yaptıgınız iş önünde saygıyla eğilirim..başarılar
Bu mesaj gösteriyo yaptığınız işin güzelliğini zaten.. S.O.A.D dinleyen biri olarak bu klipten ve parçadan etkilenmiş ve beğenmişsin... Demekki MELEZ iyi bir şeyler yapmış... :))

pel_34 demiş ki:
usagi_ demiş ki:
Bu mesaj gösteriyo yaptığınız işin güzelliğini zaten.. S.O.A.D dinleyen biri olarak bu klipten ve parçadan etkilenmiş ve beğenmişsin... Demekki MELEZ iyi bir şeyler yapmış... :))

Etkilenmek değil sonuçta burdaki herkes birşeylerle uğraşıyor okadar zaman harcıyıp terini döküyor.benim gösterdiğim sadece emeğe saygı....

soad'a cevap niteliği adı altında çıkan bi parçanın, türkçe olması -kanımca, bence, benim fikrimce (umarım anlatabilmişimdir)- komiktir. türkiyede rock' ın kesinlikle türkçe yapılmasına gerektiğine inanıyorum, ancak şarkı bana soad'a cevap, holy mountains'a cevap bilmemne diye getiriliyosa;

1-) en az onun ayarında bi şarkı beklerim, ki holy mountains, sözleri at, soad' ın en iyi 5 şarkısı arasındadır bence
2-) şarkının dili türkçe

nese hepdedim yine dicem, arkadaşlara tebrikler, ellerine sağlık kolay diil böle şeyler. bok atmak her zaman daha kolay. ancak ortadada komik bi durum var, melez in şarkısını şu ana kadar dinlemiş olan herkes, soad u biliyo, adamların düşünce yapısını biliyo, biliyoda biliyo zaten... bilmeyenlerede böle anlatılabileceğine pek inanmıyorum... ancak "pazar keyfi" nde "şok şok şok" diye haber verip " ermeni asıllı heavy metal grubu system of a down, hangi şarkısında ebemize küfür etti?" tadında bişi vericeksinki o zaman bu millet anlicak

Bekleyip görelim,lâfım onlara lâf atanlara;soad dinlememek dışında ve sövmek dışında ne yaptık bu zamana dek,onlara lâf kaymak için onlardan daha ileri 1 iş üzere olmamız ya da yapmış olmamız gerek...

soad benim en sevdiim gruplardandır, bakın ben ankara'da oturuyorum. kızılaydak ve ümitköy'dekiş dost kitap evlerine ve arcadium'da ada müzik'e resmi dilde bi yazı yazıp, system of a down' un albümlerinin satılmaması gerektiğini belirttim... benim bu yaptıımı daha sağda solda yapan görmedim, he bişey değişti mi? hayır. ama elimden geleni yapmış oldum işte... bana yeter bu

raistlinmajere demiş ki:
soad benim en sevdiim gruplardandır, bakın ben ankara'da oturuyorum. kızılaydak ve ümitköy'dekiş dost kitap evlerine ve arcadium'da ada müzik'e resmi dilde bi yazı yazıp, system of a down' un albümlerinin satılmaması gerektiğini belirttim... benim bu yaptıımı daha sağda solda yapan görmedim, he bişey değişti mi? hayır. ama elimden geleni yapmış oldum işte... bana yeter bu
bence yanlış düşünüyosun... güzel bir şey yapmışsın kitapçılara giderek , sonuç çıkmamış olabilir ama uğraşmışsın neticede... Melez de uğraşıyo işte gördüğün gibi... Herkesin düşüncesi farklıdır.. Sen bööle bi işe girseydin küfürlü sözler yazar onlar kadar sert yapar çıkardın.. onlar da bu yolu seçmiş.. destek olmamız gerek bu tip projelere.. S.O.A.D karşıtı yapılan diğer parçaları youtube'ye girinde dinleyin bi.. en anlamlısı bu bence.. Reklam için yaptı diyosunuz ama araştırmadığınız için böyle diyosunuz.. Çünkü Melez albüm gelirinin TAMAMINI... tekrar söylüyorum TAMAMINI Mehmetçik vakfı ve Şehit aileleri vakfına bağışlayacakmış... Biraz haber takip ederseniz yargısız infaz yapmamış olursunuz... Destek olun böyle şeylere...

raistlinmajere demiş ki:
soad'a cevap niteliği adı altında çıkan bi parçanın, türkçe olması -kanımca, bence, benim fikrimce (umarım anlatabilmişimdir)- komiktir. türkiyede rock' ın kesinlikle türkçe yapılmasına gerektiğine inanıyorum, ancak şarkı bana soad'a cevap, holy mountains'a cevap bilmemne diye getiriliyosa;

1-) en az onun ayarında bi şarkı beklerim, ki holy mountains, sözleri at, soad' ın en iyi 5 şarkısı arasındadır bence
2-) şarkının dili türkçe

nese hepdedim yine dicem, arkadaşlara tebrikler, ellerine sağlık kolay diil böle şeyler. bok atmak her zaman daha kolay. ancak ortadada komik bi durum var, melez in şarkısını şu ana kadar dinlemiş olan herkes, soad u biliyo, adamların düşünce yapısını biliyo, biliyoda biliyo zaten... bilmeyenlerede böle anlatılabileceğine pek inanmıyorum... ancak "pazar keyfi" nde "şok şok şok" diye haber verip " ermeni asıllı heavy metal grubu system of a down, hangi şarkısında ebemize küfür etti?" tadında bişi vericeksinki o zaman bu millet anlicak

Yazının ilk bölümüne katılıyorum.
Daha önce de belirttiğim gibi bu ancak bizim kendi içimizde gurur okşayıcı bir etki yapar. Esas ulaşmamız gereken yabancı ülkelerde ise kimsenin ruhu duymayacaktır.

Sevgiler
MG

parça başarılı olmuş ama klip daha iyi olabilrdi şarkının türkçe olması hakkında yapılan eleştirilere katılıyorum. madem ki bu parçadaki amaç s.o.a.d a cevap vermek türkçe olmamalıydı. biz biliyoruz çünkü önemli olan bunu başkalarına anlatmak. ama yinede gösterdiğiniz çaba ve emekten dolayı kutlarım sizi

raistlinmajere demiş ki:
dediğin doğru ama melez bu dediğinide yapıcak güçte bence... dediğin gibi .ok atmak kolay ama hakkaten çok emek verilmiş bunu anlamak o kadar zor değil.. çok beğendim..

nicegirl_fb demiş ki:
parça başarılı olmuş ama klip daha iyi olabilrdi şarkının türkçe olması hakkında yapılan eleştirilere katılıyorum. madem ki bu parçadaki amaç s.o.a.d a cevap vermek türkçe olmamalıydı. biz biliyoruz çünkü önemli olan bunu başkalarına anlatmak. ama yinede gösterdiğiniz çaba ve emekten dolayı kutlarım sizi
senin sifatin ne ki klip daha iyi olabilir di diyosun ?
amator gruplar icinde izledigin en iyi kliplerden biri bu ya izlememissin ya da allah akil fikir versin..
isiklardan acilara montaji kesip bicmeleri (simdi cutting diycem ukala olucam) herseyiyle cok hos olmus..isallah bundan sonraki calismalarda boyle kaliteli olur

evrensel dil ingilizce oldugu icin adamlar hoy mountains i dogal olarak ingilizce yorumlamislar..system of a ldown'un arapça okumasini beklenemez naapsin turk bi amator grup hem de adamlarin adi melez..
ben bu grubu dun duydum kimseyide tanimam gruptan ama artniyetlisiniz..

Geri