ÇSM stüdyo ankara (her türlü ses kaydı)

ankrada mediha eldem sok.ta bir sürü ünlü isme çalışma ve kayıt imkanı sağlayan çsm stüdyo 7 seneyi aşkın deneyimin verdiği güven ve sıcak ortamıyla biz müzisyenlerin ençok tercih ettiği kayıt ve prova stüdyosu haline geldi
özellikle yaptıkları kayıtlar çok başarılı
herkese tavsiye ederim ;)

Evet ankarada ki studyoların sayısı baya arttı.Bu arada çsm nin son halini henüz görmüş değilim davul derslerini ordan aldım gerçekten sıcak bir ortam ama sanırım sahipleri değişti eski yüzleri göremiyorum artık...

Allegro'dan şaşmamak gerek derim.. ayrıca da orçun abi babamızdır :) bi başka bakış açısıyla; seçenekler hakikaten az, ankara da çok daha fazla kalite veren studyo var benim bildiğim; bu açıdan tereddüt etmedim diyemem.. bana sorarsanız önce ortama ve ekipmana bakmak lazım, sonra diğer parametreler konuşur. bu açıdan allegro beni tatmin ediyo gibi.. :D :twisted:

saygılar
özgür.

mars..

ayrıca kanal kayıt saati ve ortalama 6-7 dakkalık bir parçanın ortalama çalmanın ötesinde bir çalma ile ne kadara mal(a yumuşağından)olur stüdyonuzda?

Deep Super Bı Mekan Bence Denemeyen DenemeLı Dıye Dusunuyorum... DeneyenLerde Yenı HaLını DenesınLer Bence...

deepte zamanında bi kazık yedikten sonra yeni hali falan çok da önemli değil.allegroda tayfası sağlam TNK falan orda çalışıyolardı...kayıt olarak Raven tabiki eskiden Zoo vardı iyidi o da!ama Ravenrecords bi nevi eski zoosound da denilebilir şirket olarak kaliteli.Midasın kulaklığı da ideal bir yer iyi kayıt için.SelfTorture 3.albümlerini Ravenrecords şirketiyle Midasın kulaklığında yaptı merak ederseniz albüm(DEAD CENTER) yakında çıkıyor ordan sağlamasını da yapabilirsiniz.....

_81_ demiş ki:
deepte zamanında bi kazık yedikten sonra yeni hali falan çok da önemli değil.allegroda tayfası sağlam TNK falan orda çalışıyolardı...kayıt olarak Raven tabiki eskiden Zoo vardı iyidi o da!ama Ravenrecords bi nevi eski zoosound da denilebilir şirket olarak kaliteli.Midasın kulaklığı da ideal bir yer iyi kayıt için.SelfTorture 3.albümlerini Ravenrecords şirketiyle Midasın kulaklığında yaptı merak ederseniz albüm(DEAD CENTER) yakında çıkıyor ordan sağlamasını da yapabilirsiniz.....

midasın kulaklığı kayıt için gerçekten mükemmel biryer,raven a zaten afım yok arada bir crossfire ın çalışmaları yüzünden boşta kalabiliyoruz ama olsun :) seviyorum ravenı da şimdi senin mesajı niye alıntı yaptım oraya gleyim.hani o "zoo vardı iyiydi" lafın varya bidaha düşün bence :) eskidenid sanırım o eski haliyle hiç görmedim ama en son 2hafta önce falan gittim.cıks cıks adam olması için bayaa bişey lazım.paralar ravena yatırım olarak gidiyor anladığım kadarıyla,gerçi olması gereken de odur bence ya..neyse çsmde iyidir kötü bir yanını görmedim duymadım şimdiye kadar.noktalivirgul arkadşımdan bir iddia geldi okadar işte :D iyidir ama yine de yaa çsm orayı da severim...

"En iyi" kavramı fiyat-hizmet dengesi, beklentiler, kişisel algı düzeyi vb. ile ilgili olduğundan, ek olarak da gereksiz tartışmalara neden olacağından anket kaldırılmıştır...

Geri