Grip (alternatif rock)-Ankara

Grup 2006 yılında kuruldu.Amacı kendini Türkiyeye kabül ettirmek ve gerçek sağlam bir grup olarak kendini yansıtmak inanmayan gelebilir konserlere herzaman çünkü gerçekten birşeyler yaratıyoruz ve bu işi içimizden gelerek yapıyoruz ve inanıyoruz kendimize
Burak:Lead Gitar
Ömer: Davul
Ahmetcan:Bas Gitar

• Konu Sahibi Konu Sahibi
grubun ilk sahne performansı ekimin 28inde if performance hall da yaş sınırı yoktur herkesi bekliyoruz
28ek304m01lo5.jpg

vay be yılların metalcisi siyah t-shirtlulerin önde gidenini "alternatif grup" imzasıyla da mı görecektik ? Vay be...

Siyah t-shirtlu atalarımızın kemikleri sızlıyor...

Şaka bir yana başarılar... inşallah başarılı olur tüm türkiyeye kendinizi kabul ettirirsiniz. Şahsen ben inanmıyorum konsere gelecem :) [ İnanmama konusu şaka tabi her türlü yardım da bulunur. :) ]

abi baktık türkçe zevkli ve kendi müziğimiz bide onu deneyelim dedik gayet sağlam oldu ve grup 15 günlük ve 15 günlük grubu izlede gör nasıl çalıo nekadar alternatif çalsada bu arada sen akınmısın

yok ben çağdaş'ım... Bu arada çalmanızla ilgili yorumu yapmak için sabırsızlanan bence sizi o gün izleyecek insanlar olsun. Tabi bu nacizane bir öneri... Ha "sana ne" dersen haklısın tabi :)

yok be eleştri ala ala gelcez belli bir noktaya ama gelcez ekipman olarak sorunsuz bi grubuz uyum olarak sorunsuz beste olarak sorunsuz studyo olarak sorunsuz e daha ne olsun

arkadaşlar nedir bu inanıp inanmama kompleksi. 2 lafınızdan beri inanmıosanız gelin görün..kim size inanmadığını söyledi yada kim sizi ezmeye çalıştı!! çalıyorsanız çalıyorsunuzdur alla allaaa...forumlarda deil sahnelerde gösterin kendinizi hade eywalla!?!?!

usagi_ demiş ki:
arkadaşlar nedir bu inanıp inanmama kompleksi. 2 lafınızdan beri inanmıosanız gelin görün..kim size inanmadığını söyledi yada kim sizi ezmeye çalıştı!! çalıyorsanız çalıyorsunuzdur alla allaaa...forumlarda deil sahnelerde gösterin kendinizi hade eywalla!?!?!
hocam daha 15 günlük grubuz ve hemen sahnelere çıkmaya başlıyoruz nese yakında duyarsınız ismi

yaa dostum istersen 1 gunluk istersen 100 gunluk grup ol burda hepimiz birşeyler yapmaya çalışıoruz yeri gelincede birbirimize destek veriyoruz yani bu yazdıkların gereksiz kimse size inanmıo diye birşey yok ortada....

usagi_ demiş ki:
yaa dostum istersen 1 gunluk istersen 100 gunluk grup ol burda hepimiz birşeyler yapmaya çalışıoruz yeri gelincede birbirimize destek veriyoruz yani bu yazdıkların gereksiz kimse size inanmıo diye birşey yok ortada....
uf ben merak edenler için yazdım hoca sana değil

Geri