Grip (alternatif rock)-Ankara

walla ben canlı perf. dinneme şansını buldum bi aylık bi grup olmalarına rağmen süperler.... bissürü ii müzsyen bi arada daha nossun yafs=) :D

Alternatif adına çok sağlam bir grup.Sahne performansı olarakta gerçekten çok iyiler.Bir kaç konserini kaçırmış olsamda :? bir kere izledikten sonra artık konserlerine kaçırmadan hepsine gitmeye çalışacağım diyebileceğim bir grup gerçektende.Grup elemanlarını da yakından tanıyorum.Çok başırılılar ve bu şekilde gideceklerinede inanıyorum.Beraber sahne paylaşmak dileğiyle :)

Jack_Owen demiş ki:
Alternatif adına çok sağlam bir grup.Sahne performansı olarakta gerçekten çok iyiler.Bir kaç konserini kaçırmış olsamda :? bir kere izledikten sonra artık konserlerine kaçırmadan hepsine gitmeye çalışacağım diyebileceğim bir grup gerçektende.Grup elemanlarını da yakından tanıyorum.Çok başırılılar ve bu şekilde gideceklerinede inanıyorum.Beraber sahne paylaşmak dileğiyle :)
zaten paylaştığımız gün ortalık baya ii olur anladın sen:D

solocu666 demiş ki:
Jack_Owen demiş ki:
zaten paylaştığımız gün ortalık baya ii olur anladın sen:D
bende öyle düşünüyorum :D pogoya girmek isteyeceklerin vay haline :D

Valla bu kadar övgü üstüne ben de çok merak ettim doğrusu!... Olaylara bakış açınızdan doğru yolda ilerlediğiniz belli.. İnşallah bi gün dinleme fırsatım olur!...

Başarılar!..

afiut6.jpg

Geri