Soundcloud Hesabım

'Grubunu Tanıt!' forumunda cemkazim tarafından 8 Haziran 2015 tarihinde açılan konu

 1. Abimle yeni oluşturduğum grup. Kendi şarkılarımızı yapıyoruz. Genelde blues, rock ve grunge dinleriz ve aslında çoğu yarattığımız bestelerde bu tarzların temelinde ama şimdilik keyfi olarak soundcloud'tan elektronik, sayko ve tekno tarzlarında geziniyoruz. Yani aslında kendi tarzımızı oluşturuyoruz diyelim. Henüz oluşturduğumuz için şarkı sayımız şuan az. Zaman geçtikçe doğal olarak artacaktır. Dinlemek isteyenler aşağıdaki sayfadan soundcloud sayfamıza ulaşabilirler. :)

  Düzenleme: Cem Kazım - Free Listening SoundCloud


  Düzenleme: Sayfaya direkt gidilemiyor. Soundcloud'un Türkiye'den erişimi yasak ama vpn tarzı programlarla girebilirsiniz.
   
  Son düzenleme: 11 Haziran 2015
  Alinon ve zelfor bunu beğendi.
 2. Ulaşılamıyor.
   
 3. soundcloud'a Türkiye'den erişim yasaklandı. Ama vpn ile giriş yapabilirsiniz. Yahut android veya apple sistemli telefonunuza uygulamayı yükleyin.
   
 4. Sadece sizinkine ulaşılamıyor, kendi hesabım dahil diğer hesaplara girebiliyorum.
  [​IMG]
   
 5. Hesapta bir sorun yok tüm arkadaşlarım girebiliyor. Hatta tüm bilgisayarlarımdan ve telefonlarımdan giriş yapabiliyorum ben de. Neden girmiyor acaba, ilginç.
   
 6. Bu yaz bi studyo yapalım, bass lazım artık size :) Hem yeter sıkıldım evde gitar boyamaktan ;)
   
 7. Evet reyizcim, bateri de bulundu sayılır :)
   
 8. Haberim niye yok la ?? :)
   
 9. Vallahi 50 yılda bir giriyosun sanal aleme :)
   
  Alinon bunu beğendi.
 10. Arkadaşlar soundcloud hesabım değişti. "Cem Kazım" olarak solo bi çalışma yapacağım ve bu çalışmada kendi şarkılarımı paylaşacağım. Ayrıca bu mesajdaki alıntıda yazılan herşey yeni hesabım içinde geçerli. Yani elektronik, sayko ve alternatif tarzlarda ilerleyeceğim. Bi anlamda kendi tarzımı oluşturmaya çalışacağım. İlgi ve alakalarınız için teşekkür ederim :)

  Cem Kazım - Free Listening SoundCloud
   

Bu Sayfayı Paylaş