Ünlü Gitaristler Ne Marka Gitarlar Kullanıyor?

Kurban
Deniz-gibson-jackson-esp-ibanez(panik te fender bass)
Özgür-fender stratocaster,telecaster-gibson-esp.

Duman
batuhan. fender telecaster-stratocaster.gibson

Murat Yılmazyıldırım. el yapımı akustik-fender stratocaster

Serdar öztop ibanez-el yapımı

hautparleur demiş ki:
Kıraç Ibanez Jem kullanıyor...güllü dallı budaklı steve vai beyaz hani :)

sana mecmburum mu ne var hani motosikletli yağmurlu klibi orda da fender görünümlü bişeyer heba edilmiş:D kıraçta tele gitaristinde strat falan vardı. ama fender olmadığı dikkatli bakılırsa headstocktaki yazıdan anlaşılabilir.

bir de
kenan doğulu epiphone kullanıyor:D sanırım yarı akustik kasalardan. gibson diye bakarken gördüm yazıyı, hoş.

evet kıraç o klipte "Çakma" gitarlar kullanılmıştı.Fender filan kesinlikle değil.Zaten görür görmez anlaşılıyor renginden filan kalitesizliği.Yağmur altında şişmiştir gitarlar ama :D

birde çalmayı bilmeyen adamlara gitar veriyolar çalıyor gibi yapsın diye,sonra saçma saçma ileri geri yapıyor.millettte çalıyor sanıyor.Elindeki gitarlarda genelde Gibson ve fender oluyor.en çok ona yanıyorum :D :D :D

Ondan daha kötüsü klasik veya akustik "dımbır dımbır" çalan adamın eline veriyorlar elktro yu nasıl tuacağını bilemiyor sonra.

Resimlerde sol elde uyduruk bir akor basıp sağ el bütün parmaklar açık (pena dan bihaber zaten de) poz veriyor :D

KaptanAmerika demiş ki:
ferdi tayfur hangi ekipmanı kullanıyor:D
en son elinde siyah beyaz bir strat vardı ama:D

ferdi tayfurun bi klibinde elinde acayip bir gibson vardı. harbiden gitarist dediğimiz adamların hepsinin gitarları toplama gibi. tüm parçalar özel oluyo istedikleri gibi yapılıyo. çoğu standart üretim kullanmaz diye biliyorum

Geri