Mix icin kulaklik tavsiyesi?

'Müzik Teknolojileri & Kayıt Forumu' forumunda primitive tarafından 21 Ekim 2006 tarihinde açılan konu

1. merhaba arkadaslar ben grubumun kayitlarini evimde yapiyorum ekipmanimi da yavas yavas tamamlamak uzereyim. ilk baslarda monitor de neymis yaww derken sonra anladim monitorun ne oldugunu :) ve dusuk butceli olsun diyerek m-audio studio pro 3 alayim dedim fakat hepinizin de soyleyecegi gibi kendi kendime sacmalama dedim sonra m-audio dx 4 e taktim kafayi onu da iyice arastirdiktan sonra tatmin etmeyecegini anladim ve kafamdaki monitor fikri bx 5 de simdilik durdu.fakat referans monitorleri icin cok ucuz olmasina ragmen benim cebim icin biraz pahali oluyor. o yuzden referans kulakliklari incelemeye basladim ve sizden ricam mix de iyi sonuc verecek uygun fiyatli ve kayitlarda da kullanabilecegim (sesi disari vermeyen) kulaklik tavsiyeleriniz.simdiden tesekkur ederim...
    not: forumda arama yaptim ve olasi butun monitor ve kulaklik tavsiyelerini okudum fakat istek ve sorularim biraz daha detayli oldugu icin ayri bir baslik acma geregi duydum tesekkurler...

Bu Sayfayı Paylaş