Bas Gitar Amfi Tavsiyesi

'Bas Gitar ve Ekipmanları' forumunda companero34 tarafından 19 Haziran 2015 tarihinde açılan konu

 1. sirocco bunu beğendi.
 2. Benim de arayışta olduğum bir konu, bilgili arkadaşlarımızdan güzel yorumlar gelecektir. Şahsen ben videolarda gördüğüm kadarıyla BG250-115 i daha çok beğendim.
   
 3. Güncel arkadaşlar
   
 4. sana tavsiyem elektronik amfi vs alışverişlerini thomann.de sitesi üzerinden yapmandır.türkiye fiyatlarıyla aralarında dağlar kadar fark var.ne kadar kargo yada vergi girse bile sağlam fark yapıyor genede.
  http://www.thomann.de/intl/tc_electronic_bg250_115.htm
  al sana bahsettiğin amfi mesela ama benim önerim şu olur
  http://www.thomann.de/intl/fender_rumble_200_2014.htm
  her türlü candır kandır. hatta cankandır. tabi ton olarak tc den biraz farklı olabilir.fakat sağlam oturaklı eq ve çok çeşitli bir ton yelpazesine sahip.tc nin o modelini denemedim.ama rumbleleri bilirim.çok canlı bass tonları ve sahnede hiç zorluk çekmeden kullanabileceğin,şaşırtıcı bir şekilde hafif olan bir amfidir.tabi unutma bir yerde olay gitarınada bağlı.
   
 5. Anladım teşekkürler. Fender Precision kullanıyorum
   
 6. metal düşünüyorsanız markbass derim.sert ağır iyi tonları vardır.bu modelini denemedim. fakat buna bir göz atmıştım.
  http://www.thomann.de/intl/markbass_micromark_801.htm
  tonları baya hoşuma gitmişti.
  macera aramıyorsanızda hartke sağlam tercihtir.her zaman tam istediğinizi vermesede bir tık altındasını verir.sonuçta hartke .
  ampeg hakkında yorum yapma tercihinde bulunmuyorum.deneme fırsatım hiç olmadı o amfileri.(gerçi dorede bass gitar denerken ampeg bir kafaya takıp denemiştim ama amacım amfiyi denemek olmadığı için modelini filan hiç bilmiyorum.)
   
 7. Güncel arkadaşlar
   
 8. Ampeg serileri genelde süpriz yaratmaz, memnun eder , çok farklı serisini denedim , hiç canımı sıkmadı istediklerim konusunda. Markbass amfiler de öyledir ama fiyatları yüksektir kötü tarafı , Hartke merakım vardı bir aralar , o kadar denediğim amfiden sonra tiksinmeye başlamıştım bu markadan :D
   
 9. Güncel arkadaşlar.
   
 10. Güncel arkadaşlar
   
 11. Teşekkürler thomanndan almayı planlıyorum.tc electronic çok fazla kafamı kurcalıyor birde olmadı 2. El 2x10 kabin alıp gallien kruger 200 kafalarıda düşündüm
   
Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş