Gitar Taburesi / Sandalyesi

'Elektro Gitarlar' forumunda Single_FACTOR tarafından 21 Haziran 2015 tarihinde açılan konu

1. Çalışırken ergonomik olarak vücudu destekleyecek bel boyun ağrısına neden olmayacak Sandalye / Tabure arıyorum . Kullandığınız ya da önerebileceğiniz modelleri paylaşabilirmisiniz.

cruiser_rider ve oldiesngoldies bunu beğendi.
  2. Takipteyim

3. Benimde ihtiyacım var iyi oldu bu başlık.

4. Grundar

Grundar Forum Yöneticisi

895
    1,299
    9,255
    Koçtaş'tan

Aldım, çok memnunum...

5. İyiymiş. fiyatı ne kadar?

6. Grundar

Grundar Forum Yöneticisi

895
    1,299
    9,255
    Alanı epey zaman oldu, inanın çok net hatırlamıyordum, ama çok ucuzdu...20 TL diye kalmış benim aklımda...

Edit: Ürünü buldum...
    Katlanır Puf Tabure - Koçtaş
    35 TL güncel fiyat...

Zengin Muhendis bunu beğendi.
  7. Otururken arkaya yaslanarak mı yoksa öne belli derecede eğilerek mi çalınıyor, o önemli bence. Ona göre sandalyenin arka desteği kısmı önemli :)

8. Ben standart bir çalışma masası sandalyesinin(şu altı tekerlekli olanlardan) sağ tarafındaki kol koyma kısmını vidalarını söküp çıkarttım. Gayet memnunum açıkcası :)

cemborek3, Poyrito ve Kutay_ bunu beğendi.
  9. Hocam onu bende yaptım sandalye dağıldı gitarla beraber sandalyeden düştüm :D

7r7, Kutay_, HmzGkgz ve 5 kişi daha bunu beğendi.
  10. Önce sandalyeyi kontrol edip ağırlık merkezini iyi ayarlamak lazım tabi :D :D

HasanB bunu beğendi.
  11. Bugün denedim koçtaşa uğrayıp bu sandalyeyi ama biraz küçük geldi boyum 1,90 Bana pek uymadı :(

12. ben de bu aralar böyle bir arayıştayım, hatta birkaç model belirledim bile :

berjerler.jpg Doğtaş-Berjer-modelleri.jpg
    ne sağ kolu sökme derdi var, ne de taburelerdeki gibi kıç ağrısı :D

Single_FACTOR ve SPAWN-THeUndead bunu beğendi.
  13. En güzeli davul taburesi, ama çok pahalı işte :/[​IMG]

Single_FACTOR bunu beğendi.
  14. valla sırtım ağrıyo eğilmekten bence spor yapalım :D

| Talha Özkul | ve CAJEMIR bunu beğendi.
  15. İnegöldeki mobilyacılarda var bunlardan çok rahat

16. Koçtaştaki model çok rahat, bende kullanıyorum. Boyum 1,70 bir sıkıntı yaşamadım.

17. Aynen. Masko, modoko, inegol ve mobesko gibi bilimum mobilyakentlerde bulunma ihtimali yuksek. Zira sehirici mobilyacilarinda bulamiyorum, modasi gecmis diyolla. Daha iyi iste vintage olmus :)

18. Koçtaştaki modelden bende de var, biraz totoma küçük geldi benim, birde arkaya yaslanınca düşecekmişim durmayacakmış gibi hissediyorum o yüzden sırt desteğini pek kullanamadım :) Ama bayağı rahat. Denenerek alınabilir.

19. Selamlar çok kalıplı ve uzun boylu olmayanlar için iyi bir seçenek koçtaştaki ürün, bende de var ayrıca bir de bel desteği aldım süper oldu çalışma sandalyemi kaldırdım bunu kullanıyorum neye niyet neye kısmet :D

Ekli dosyalar:

Bu Sayfayı Paylaş