Geniş Yelpazeli Wah Pedali Seçimi.

'Elektro Gitar Ekipmanı' forumunda Darknesswithing tarafından 25 Haziran 2015 tarihinde açılan konu

1. Hepinize merhabalar.
    2 yıldır bu dönemlerde bir yurt dışı seyahati yapıyordum. Tabi ki elim boş dönmüyordum.İlk yıl gitarımı diğer yıl ise amfimi aldım.
    Bu yıl işler değişti üniversiteye hazırlık sebebiyle çıkamadım.Ama Almanya'dan dayım gelecek.Müziğimi gerçekten destekler.Ona bir wah pedalı siparişi vermeyi düşünüyorum.
    Gelelim bizim konumuza;
    Sizce hangisini tercih etmeliyim ?
    1)Sonuus Wahoo Wah Pedal
    2)Xotic XW-1 Wah
    3)Keeley Cry Baby Mello
    4)Keeley Vox Mello
    5)VOX V846-HW Hand-Wired Wah Wah Pedal

6)FULLTONE Clyde Deluxe Wah 2
    7)MXR MC-404 Custom Audio Electronics Wah
    Tarz olarak sert çalıyorum.Şuan aklımdan geçenler xotic veya mxr.

Alışverişimi session-music'den yapıyorum.Diğer şeylere bakmak isterseniz diye link bırakayım.
    Musikinstrumente bei session
    Hepinizi şimdiden çok teşekkürler.İyi forumlar...
    Cem

2. Neden Dunlop tercih etmiyorsun? Madem tarz olarak sert çalıyorsun Dunlop Dimebag Signature almanı öneririm.

3. Hocam zaten pp de dime var, ki geniş yelpazeli wah istiyorsan kesinlikle Crybaby From Hell al. Kendilerinden bende var. soldaki 3 EQ ayarı sağdaki knobdan wah range ayarlanması ile mükemmel sonuçlar elde ediliyor

4. sertten kastın metal ve türevleridir umarım...slayer dan kerry king zakk wylde signature wah kullanıyor metale çok uygun rig rundown videosunda da gösteriyor...başka bir youtube videosunda devin townsend in şunu kullandığını gördüm videoyu bulamam ama alet bu ve çok sağlamdı linkini bookmark etmiştim belki ilerde alırım diye...
    Piyano - Dijital Piyano - Gitar - Müzik Aletleri Sitesi - doremusic

ben kendim tuşlu olmadığı için sahnede büyük kolaylık getirmesinden dolayı morley bad horsie 2 kullanıyorum çok hızlı parçalarda sıkıntı çekmemek için...

5. Dimebag'in wahına hiç bakmamıştım.Bir göz atayım.
    Session'da olmaması üzücü

Bu Sayfayı Paylaş