Gitar Yada Amfiyi Değiştirmek Istiyorum Sizce Ilk Hangisi

İyi günler ben gitar 1.5 sene yakındır çalıyorum şuan jay turser jt-300 var ve line 6 iv 15watt var Gitar olarak prs se 24 custom almak istiyorum sizce ilk gitar mı alayım yoksa amfi mi alayım hangisi daha iyi olur kafam çok karışık

Aç konuyu aç, bu kadar çekingen olma :) Kafanda model ad-adları var mı? Lambalı modellerinden mi düşünüyorsun? Yanına tarzın nedir diye de ekleyelim hatta.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Ben gain çok açmayı sevmiyorum tadında olacak prs se 24 custom o yüzden istiyorum zaten h manyetik ve s manyetik olabiliyor ve lambalı amfi düşüyorum bu yıl nasip olursa üniversite gidecem ama o yüzden amfiyi lambalı mı alayım ne alayım bilmiyorum marshall hakkında pek bilgim yok vox olarak valvetronix+ 20w yada vox ac4tv gibi düşünüyorum aslında gibson istiyorum ama 2.000 tl gibson bulacağıma insanmıyorum

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Mesele grup olarak metallicanın bazı şarkıları ac dc bon jovi Yani biraz daha hard rock tarzı olsun gibson tarzı bir gitar ama yeri geliğinde clean güzel olsun istiyorum yani öyle birşey belki çok zor ama prs ondan düşünüyorum çünkü

Bilmiyorum hiç düşünmedim ben Ltd kafamda hep prs gibson epiphone kurdum
Gibson ya da Epiphone'un üst seviye bir modeli daha mantıklı olacaktır. Sert tonlar istemiyorsun anladığım kadarıyla, ESP yanlış bir tercih olabilir bana göre. Epiphone Les Paul Tribute Plus güzel olabilir, coil tap manyetikler de var. Daha çok işini görecektir bence. İkinci el olursa ayrı tabi, yine konuşuruz ikinci el bakarsan. Dediğim modelin sıfırını alabilirsin sanırım bu bütçeyle. Ama bana kalırsa ikinci el daha mantıklı olur dolar ve euro bu kadar uçmuşken.

Geri