Maruszczyk Basları & Ismail Soyberk Röportajı

'Elektro Gitarlar' forumunda bassplayer tarafından 27 Haziran 2015 tarihinde açılan konu

1. Selam arkadaşlar. Polonyada el yapımı olarak üretilen Mensinger Guitars ve Maruszczyk Bas Gitarları artık Türkiyede ve Avrupa satış fiyatlarına. Bilgi sahibi olmak isterseniz lütfen aşağıdaki linkleri inceleyin.
    Bas Gitarlar için;
    MARUSZCZYK TURKEY - YouTube

Gitarlar için;

İsmail SOYBERK Röportajı:

İletişim için;
    Maruszczyk Basses Turkey | Facebook

Son düzenleme: 20 Aralık 2015
    tunckk ve Grundar bunu beğendi.
  2. Merhaba. Özellikle elektroların fiyatları, model ve materyalleri üzerine detaylı bilgi alabileceğimiz bir sayfa var mıdır acaba?

Mustafa İLKER ve Grundar bunu beğendi.
  3. Andreas Erd videosu etkileyici.

4. Prs se çakması gibi :D

5. Prs Se çakması demek ağır suçlama. Önce Prs, Prs Se ile içli dışlı olmak gerek. Joker denen model hiç de çakma durmamakta.

pastel ve bassplayer bunu beğendi.
  6. Siteleri yokmuki..aranan gitarlar sonunda geldi gibi olmuş..en azından demoda sokak gitar var solakları düşünmüşler..ilk defa duydum markayı

7. Selamlar; aşağıdaki linkte modellerin üzerine tıkladıktan sonra istediğiniz modeli seçip, altında in stock yazan bölüme tıkladığınız zaman stokta olan gitarları ve fiyatlarını görebilirsiniz.
    Türkiyedeki fiyatları oradaki fiyatlarla aynıdır. Sadece +100 Euro shipping (nakliye bedeli) eklenmektedir.
    Public Peace - Guitars

hackeiommi bunu beğendi.
  8. Teşekkürler :)

bassplayer bunu beğendi.
  9. Selamlar; aşağıdaki linkte modellerin üzerine tıkladıktan sonra istediğiniz modeli seçip, altında in stock yazan bölüme tıkladığınız zaman stokta olan gitarları ve fiyatlarını görebilirsiniz.
    Türkiyedeki fiyatları oradaki fiyatlarla aynıdır. Sadece +100 Euro shipping (nakliye bedeli) eklenmektedir.
    Public Peace - Guitars

Yukarıda paylaştığım videolardan 7 telli gitarın göründüğü linke tıklarsanız orada custom opsiyonlara sahip gitarları inceleyebilirsiniz.Hatta tekrar paylaşayım o linki de;

10. Dünyada birçok firma, çeşitli formlarda gitarlar üretmektedir. Bazı modeller efsaneleşmiş modellerdir.Buna sebep, bu gitarları çalan gitaristlerin, onları çok severek çalmasıdır.
    Zaten bunun arkasında da birçok sebep yatar. Ergonomi, ton karakteri, en sevilen gitaristlerin bu gitarları çalmaları, zaten firmaları bu modelleri yapmaya ikna eden durumlardır. Fakat bunların dışında da özgün tasarımlar yaparak, deneyselliklerini korurlar. bkz. Mensinger Arcadia

11. Andreas Erd & MENSINGER Passenger!

sandimas6 bunu beğendi.
  12. Hocam Lizard modeli baya hoşuma gitti :D

bassplayer bunu beğendi.
  13. Evet Lizard oldukça popüler bir model. Bir arkadaş aldı Ağustos başı gelecek. Mümkün olduğu kadar video paylaşacağım.

KirkHammett bunu beğendi.
  14. Valla Gibson düşünüyorum ben Ağustosa.Sonrasında bakalım nasip :)

15. Daha hafif, hesaplı ve el yapımı olan alternatifin burada :)
    Public Peace - Preacher

KirkHammett bunu beğendi.
  16. Bakalım hocam :)

bassplayer bunu beğendi.
  17. MENSINGER LIZARD!

18. Maruszczyk Basgitarları hakkında Türkçe review;

Flamenco bunu beğendi.
  19. Fiyatlar el yapımı gitarlar için bana oldukça uygun geldi, hatta arada birkaç tane stratvari gitar gördüm ki fiyatları aşırı uygundu. Bunun dışında gitarlar çok süslüler yahu! :)

bassplayer bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş