Tc Electronic Polytune Clip Tuner

'Elektro Gitar ve İcra' forumunda ogulcaan tarafından 1 Temmuz 2015 tarihinde açılan konu

 1. Az önce sitenin yanındaki reklam şeridinde gördüm. İlgimi çekti. Paylaşayım dedim. Yine aynı anda telleri kontrol özelliği diğer polytune serileri gibi bunda da bulunuyor. 49EURO fiyatı var. Tercih edilebilir.

  Tanıtım videosu:


  Thomann linki:
  TC Electronic PolyTune Clip Tuner
   
  HasanB ve AykanKK bunu beğendi.
 2. Türkiyede satan bir yer yok mu bunu yahu !
   
 3. aynen 200 euro civarı
   
  HasanB bunu beğendi.
 4. Kaliteli gözüküyor gerçekten. Keşke o kadar özelliği koymuşlar içine şarj edilebilen pilde koysalarmış. Uyuz oluyorum şu clip on tunerların pil işine. Olmadık yerde bitiveriyor. Herşeyi geçtim o tip pilide heryerde bulamıyorsunuz. Teknoloji marketlere falan gitmek lazım. Özellikle benim gibi sıkça floyd ayarı falan yapıyosanız pilli clip on tunerlar ne kadar güzel olursa olsun hiç kullanışlı değil.

  Şuan seiko stx7 kullanıyorum. Bildiğimiz andrid telefonları şarj ettiğimiz mini usb girişi var. Telefonu şarjdan çekip tunerı takıyorum hemen şarj oluyor bayaada uzun gidiyor...
   
 5. Cherub WST640C alın arkadaşlar, iki bira parasına satılıyor bana dua edersiniz:) bulabilirseniz snarklar da çok iyi, clip on'a 50 euro verilir mi yaw:)
   
 6. ogulcaan bunu beğendi.
 7. Clip on tuner var, clip on tuner var...50€ eder mi demişsin ama özelliklerine bakarsan standart dışı birşey olduğunu hemen farkedilir.
  Adamlar cihaz üretecek, piyasada kasası için kullanabilecekleri hammadde olmadığı için gidip yeni malzeme türetmişler :) TC Polytuner'daki en baba özelliklerin bir kısmını parmak kadar şeye sığdırmışlar. 2 bira parası dediğin şey polytune yapmaz ,bu teknolojiyi bulan adamlar TC zaten. 0.02 cent hassasiyet demişler, baya entonasyon bile yapılır bu aletle. Flat tuning ve capo ile akord ayarları varmış ki normal Polytune tuner pedalında Drop Tune de özelliği vardı, ona baya yaklaşmış.
  Yakında herkesin gitarında görürsünüz bence bu aleti söylemedi demeyin.
  Yurt dışında da 49€'muş fiyatı, Compel TR'de TC pedallarını Avrupa'yla aynı fiyata satıyor, üstüne sadece kdv'si var,fiyatı böyleyken dışardan almaya da gerek yok zaten
  tc electronic PolyTune Clip Tuner
  COMPEL | GİTAR PROSESÖRLERİ/PEDALLAR | TC ELECTRONIC PolyTune Clip
   
  taka bunu beğendi.
Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş