Balık tutma buluşması

'Forum Meydanı' forumunda kacakkiz tarafından 30 Ekim 2006 tarihinde açılan konu

1. Balık tutup eğlenceli ve keyifli vakit geçirebiliriz aslında nedersiniz.

2. balık tutmaya has-ta oluyorum olta takımım hazır ;)

3. bu havada balık tutmak? iyi bi fikir mi? :D

4. Bilmiyorumki
    balık tutmanın havası olurmu?
    Bizde tekneyle açılmıycaz sonuçta

5. Ooo bence süper bi fikir :) Olsun sımsıkı giyiniriz, arada mola verir çayımızı sigaramızı içeriz, sonra devam ederiz hep beraber, bence normal buluşmalardan daha eğlenceli olur :)

6. şu işler adam akıllı yoluna girsin 9undan itibaren neden olmasın

7. Normal buluşup içme buluşmasını bitirdik şimdi sıra balık tutma buluşmasına mı geldi :D
    Eğlenceli olur tabikide ama kimseyi dışarıda soğukta suyla balıkla haşırneşir olmaya ikna edebileceğinizi zannetmiyorum.
    Olursa atılırım o ayrı konu :)

8. aslında galata köprüsünde bi sabahlama. ardından da istiklalde çay süper olurda. sabaha karşı birinin gelip donmuş bedenlerimizi çözmesi lazım löküsnen.. :D

9. Tabi elerimizde oltalarla
    iyi birer buz heykeli oluruz değilmi
    sanatsal bi çalışma

10. olta takımı olmayanlara ben hemen yapabilirim bir adet:) balık tutmakda üzerime yoktur söyliyeyim!
    ağ bilem atıp çekiyorum:)ama siz bulaşmayın:D

11. Bende tutuarım da yeterki buluşsak

12. sanırım kimse sevmedi bu fikri baksana buluşalım diyen yok aman ben kendi kendimle buluşur giderim balık tutmaya

13. Buluşalım ya, kimdiyor buluşmayalım. Tarih belirleyin yeter.

14. peki bu buluşma nerde olucak şln önce onu belirliyelim
    arkaşlar ben desem b.çekmece ne dersiniz

15. Ne Büyükçekmecesi ya ne yaptın sen 8O Oldu istersen sizin eve gelelim akvaryum varsa orda tutarız :) Balıkı galatada tutarız, onun yakınında bir yerde de buluşuruz.

16. :) galatadan at beni at beni in halice tut beni tut beni
    şafakta horoz sesi ötüp ötüp uyandır beni:D
    işte buda şarkımız hep bareber söyleriz artık
    :)

17. aaa bide yem olarak solucanmı kullanıcaz yoksa yemmi alıcaz
    ona göre ben solucan toplayayım bide orda yem aramayalım

18. Buluştukta sanki tek sorun solucan kaldı :) Orda yeminide herbişeyinide satıyorlar.

19. iyi ne biliyim siz bilmezsiniz ben balığa gidebilmek için bahçelerde girdim solucan çalıcaktım
    ama
    hiç bi yerde solucan yoktu yaaaaaa bulamadım ve solucanla tutuluğu gibi yemle tutulmuyor söyleyeyim dedim

20. bakın balık tutmasını bilirim ama pazar olursa gelemem çünkü pazar günleri tam çalışıyorum saat 13:00'den saat 22:00'a kadar sölemiş olim diğer günler saat 18:00'dan 22:00'a kadar market işi böle naplım ben 2 kişide gelse razıyım balık tuttarken çünkü zaman nasıl geçiyo anlamassın sohpet ve şarkısıda manyak olur ;)

Bu Sayfayı Paylaş