Schecter Vs Ltd

'Elektro Gitarlar' forumunda utkumacit tarafından 10 Temmuz 2015 tarihinde açılan konu

1. LP kasa gitar alicam. 2000 TL civarında hangi markayı önerirsiniz?

2. Esp Edwards LP modelini araştırabilirsiniz diğerlerinden farklı olarak. Fiyatları 2000-3000tl arası zannımca (y)

HasanB bunu beğendi.
  3. +1 ama nadir bulunan aletlerden

Mystery of Scarlett bunu beğendi.
  4. Aynen öyle. Yazmayı unutmuşum. Japonya iç piyasasında hayat bulmuş bir ürün. Yakın zamanda sitede 2.el olarak görmüştüm galiba. Takip edilmesi gerekir.

HasanB bunu beğendi.
  5. Eğer Edwards meraklısı arkadaşlar var ise Ishibashi Music'in internet sitesine bakmalarını tavsiye ederim, özellikle ikinci el kısmına. Squier fiyatlarına Edwards alabilmeniz mümkün. Sadece 50.000 yen üzeri siparişleri gönderebiliyorlar fakat zaten alacağınız herhangi bir Edwards zaten 50.000 yen üzeri olacağı için sorun olacağını sanmıyorum.

6. 50.000yen ne kadar yapıyor :D:D:D

7. Yaklaşık olarak 1000 Tl gibi birşey yapıyor.

Edit: Evet tam olarak 1085 Tl imiş.

Mystery of Scarlett ve HasanB bunu beğendi.
  8. Valla çok iyi..

9. Demek yurtdışındaki pek çok şeyin ikinci el fiyatını görsen tımarhaneyi boylayacaksın :D
    Bu arkadaşa ebay gibi siteleri açmayı yasakladım. Bu tipten linkler atmayın sakın Furkan'a :vulcan:

flyravenfly bunu beğendi.
  10. Abi çok cazip geldi ama şu an :D Sitede falan bi sorun yoksa benim gitarın ilanı açayım tekrar :whistle:

11. Önce yen hesabı yap ki yan yatma sonra :)

CanberkPolat bunu beğendi.
  12. 54800 yen 1194 tl yapıyor vergi falan derken 1400 olur herhalde, hala çok uygun :D Sorun çıkmaz mı ki siteden falan, ilk defa duyuyorum da (n)

13. Ishibashi bilinen bir site. Ama @NecroBass alışverişi olmuşsa daha ayrıntılı cevap veya olacaksa rapor geçer sanıırm.

NecroBass bunu beğendi.
  14. Henüz alışverişim olmadı ama para biriktiriyorum olabilmesi için. Yaptığım anda alışverişimi rapor geçerim buraya. Ama Japonya'daki en büyük ve bilinen müzik dükkanlarından biri Ishibashi. Daha önce alışveriş yapan insanlarla muhabbetim olmuştu hepsi çok memnun kaldığını belirtmişti. Ama tabi kendim alışveriş yapmadan bir yorumda bulunmam yakışık almaz.

hackeiommi bunu beğendi.
  15. @NecroBass kargo ücretleri ile ilgili bir bilgi var mıdır? Benim aklıma en çok takılan mesele bu. Hani bin liraya gitarı alırsın, vergisi ile o binikiyüz olur. Ama kargo pahalı ise astarı yüzü olayına denk gelinmesin bu kez?

16. Hakan abi bildiğim kadarıyla site sadece EMS ile gönderim yapıyor. Onun da belirli bir ücreti olsa gerek gitarın ağırlığına göre. Ama diyelim ki hadi olsun da ekstra 200-300 tl binsin üstüne. Zannetmiyorum çok abaracağını.

17. Hocam arkadaşınızın getirteceğini yazmışsınız, arkadaşınız aldığı zaman da bilgilendirebilirseniz çok iyi olur :)

Bu Sayfayı Paylaş