click

'Forum Meydanı' forumunda nefertem tarafından 31 Ekim 2006 tarihinde açılan konu

1. adam sandler ,kate beckinsale, christopher walken' in başrollerini paylaştığı dram ,fantastik ve komedi unsurlarını içeren harika bi film..
    şahsen ben filmi fragmanlarından izlediğim kadarıyla komedi sanıyordum..

Filmin ikinci yarısında arka taraftaki teyzelerin böööleye böööleye ağlama seslerini duyabilrisiniz =)
    başarılı bir film olmuş, ve verdiği mesajlarda göz ardı edilemeyecek cinsten..

2. vasatin ustunde hatta guzel dedigim hos bi adam sandler filmi

3. ben zaten adam sandler'ı cok severim ama bu film cok başka olmuş çok başarılıydı özellikle finale doğru ağlamamak için zor tuttum kendimi....

4. adam sandler'ın filmleri güzel oluyor zaten genelde izlenmeye değer eğlenceli filmler arasında...

5. bende bu filmi izleyeli uzun zaman oldu ama gerçekten hatırladığım kadarıyla iyi filmdi.dvd si çıkınca tekrar izlerim mutlaka hatta belki kiralamak yerine arşivime alırım bu filmi.

6. ördek sahneleri dehşetti :)

7. hakikaten oleydi

8. basit bir komedi filmi izlemek için gitmiştik fakat hiç ummadığım kadar değişik ve güzel bir filmdi.

9. izlemek istiyorum herkes filmin sonunda bi acayiplik var falan diyor sırf onu görmek için gitmek istiyorum hakkaten noluyor filmin sonunda :)

10. adam sandlerdan daha iyisini beklerdim.

11. sonunda herşeyin rüyaaa olduğunu anlıyoruz..
    nıhaha ne kadar kötüyüm.. :)

12. sonra da rüya olmadığı ortaya çıkıyo di mi :lol:

13. KabaK

KabaK

316
    0
    0
    Filmin ilk yarisiyla ikinci yarisi arasinda bariz fark var. Ilk yarisinda siradanin bile altinda komedi filmiyken ikinci yarisi seyirciyi baglayan aile dramina donusuyor.

14. ağlatıyor..

hemde adam sandler!.. bugüne kadar güldüren adam : )

15. Adam Sandler filmlerini izlerim.Ama bu film dahil öyle "şahane" bir filmi pek yoktur.He belki jack nicholson dayılı "anger manegment".

Bu Sayfayı Paylaş