Ankaralı Rock Severleri Mutlu Edecek Bir Haber !

'Forum Meydanı' forumunda DevoSenturk tarafından 12 Temmuz 2015 tarihinde açılan konu

 1. Ankralı Rock Severleri mutlu edecek bir haber ! Yepyeni bir Rock Festivali doğuyor ! Ankaralı yerli rock gruplarının yer alacağı Rockomania Fest'in ilk ayağı 26 Temmuzda Ankara Noxus Bar'da düzenlenecek ! İlk ayakta VodVil, Haşmet, Hal bu ki... ve Meçhul'ün sahne alacağı etkinlik biletleri yalnızca 15 TL ! Biletleri Ankara Noxus Bar'dan temin edebilirsiniz ! rockomania-fest-2015.jpg
   
 2. Hiç bu kadar mutlu olmamıştım:)
   
 3. Bunu yazmak için girmiştim başlığa. Geç kalmışım peh.. :D
   
 4. Her şey iyiydi güzeldi, genç yetenekleri izledik ama tek bir sorun vardı. İnsanlar, tanıdığı grubun konseri bittikten sonra terkettiler noxusu. Ayıp. Mesela ben sonuna kadar kaldım. Ama son grup çıktığında mekanda 10 kişi vardı. Başlangıçta en azından 70-80 kişi vardı. Bizde o 10 kişiyle, "Hal Bu Ki" eşliğinde konseri uzattırdık da uzattırdık. 1 saat kadar ayrılan süre 2 saat civarına kadar uzadı. Ve kimse kusura bakmasın, günün konseri de oydu cidden. Gerek ses, gerekse sound olarak. Ama kimse kalmadığı için, bilemediniz tabi. Cidden yazık. Organizasyon eksikliği de değil bu. Tamamen umursamazlık. Madem bir "festival" düzenliyorsunuz sonuna kadar kalın. Ya da bunun adına FESTİVAL demeyin. Böyle festival olmaz.
   
  Hz.Zeus, patlakkulak, J-P ve 2 kişi daha bunu beğendi.
 5. Ses ve sound aynı şeyler.
   
 6. Sesten kastım vokal, sounddan kastım ise enstrümantal olarak alınan ton.
   
 7. Rock müzik bu oldu ki :D Tanıdıklar gelir izler gider diğer gruplara kalmazlar :) Demek istediğim zorla insanlarda destek olmalarını beklemiyorum. Ama Ankara'da rock dinleyicisi falan yok kalmadı :) Yeni kuşak passage'a gidip hoplayıp zıplama derdinde :)
   
  cruiser_rider bunu beğendi.
Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş