Gitara sap yaptırmak

gitarıma rosewood tuşeli kaliteli bir sap yaptırmak istiyorm türkiyeden kime yaptırsam en hızlı sürede yapar veya aramızda yapan var mıdır ? fiyat bilen var mıdır ? rosewood dışında ne olabilir..... gitarım fender mexico telecaster mapple klavye...

Stormcrow'un söylediği çok doğru. Bir de maple klavyeli bir Tele'yi (veya Fender'i) satmak daha kolay ve zararsız olur. Yada maple klavye cazip olduğu için rosewood klavyeli bir Tele ile sap takası yapılabilir. Ama sanırım sapı/gitarı elden çıkartmak istemiyorsun...

• Konu Sahibi Konu Sahibi
:) gitarım hafif relic bir gitar elden çıkartamam gövde olarak çok modifiye ettim sap olarak da zaten ucuz bişey demiyorum ki elimde olan sapın ölçüleri belli bunun aynısından rosewood olarak hangi usta yapar hangisinin insani ilişkileri daha iyidir onu merak ediyorum ben adanadayım bu taraflarda kimse yok ama bulduğum ile göre bir kaç hafta oraya yerleşeceğim sap yapılana kadar..

Bak gogostar'ın önerisi çok mantıklı. Herkes Maple klavye tercih ediyor. Maple isteyen biri ile kafa kafaya takasa girebilirsiniz.

fenderim.net falan var oraya da yaz mesela bir yerlerden çıkabilir birşeyler.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
IsKeLeToR demiş ki:
maple klavyeyi neden tercih etmiyorsun sorması ayıp? Bence gayet güzel Maple?

tonunu sevmiyorum görüntrüsünü de sevmiyorum zevk meselesi biraz çılgınlık işte bir de şu yaptırmak istediğim sap gereçekten çok uzun seneler sorunsuz gitsin istiyorum

Geri