Zehirli Müzik

'Müzik - Genel' forumunda Flamenco tarafından 15 Temmuz 2015 tarihinde açılan konu

 1. Merhaba dostlar; internette rastladığım bir yazıyı sizinle paylaşmak istedim.Siz ne düşünüyorsunuz bu konuyla ilgili,zamanında hocamda 440 Hz yerine 442 ile akortluyordu gitarını.

  Son zamanlarda sevginin titreşimini temsil ettiği söylenen 528 Hz frekansında müzik dinlemek moda oldu. Sadece bununla bitmiyor. 174 Hz ile Topraklama, 396 Hz ile Bırakma, 639 Hz ile Bir Olma, 741 Hz ile Sezgilerin Güçlenmesi, 852 Hz ile koşulsuz Sevgi gibi başka frekanslar da var.

  Peki, 528 Hz içimize huzur verip, bizi iyileştirme gücüne, diğer frekanslar da kendi çaplarında pek çok etkiye sahipken, neden şu anda dinlediğimiz tüm müzikler 440 Hz frekansına ayarlı? Buna kim ne zaman karar vermiş ve müzik nasıl olmuş da tekelleşmiş? Dinlediğimiz müziklerin altında hiçbir zaman komplo teorisi arama ihtiyacı duymayan bizler, “müzik ruhun gıdasıdır” diyerek ne kadar zamandır zehirleniyoruz dersiniz?

  Haydaaa… Yediklerimiz, içtiklerimiz, aşılar maşılar derken bir müzik eksikti değil mi?

  Günümüz psikopatolojisi, siyasi yozlaşma, genetik bozulma ve kültürel yozlaşmayla geleneksel değerlerin kayboluşunun ve hastalıkların artmasının altında yatan müzikal gerçeği öğrenmeye hazır olun o halde.

  Her şey “Standard Tuning” dediğimiz müziğin A=440 Hz’e sabitlenmesi ile başladı. Bunu yapan ise müziği askeri anlamda ticarileştiren Rockefeller Grubu. Müzik endüstrisinin bu standart frekans ile tekelleşmesi, kitleleri sürü psikolojisi altında tutmanın, insanları asabiyete, kedere sürüklemenin, psikososyal kışkırtmalara açık hale getirmenin zeminini hazırlamış ve bunlar sonucunda artan hastalık oranları ve mali krizler sayesinde de Gruba üye ticari şirketlerin kâr elde etmesinin etkili yollarından biri olmuştur.

  Alternatif müzik frekansı olan A=444 Hz (C=528 Hz) ise bastırıldı. Bastırılan bu frekans, yani “iyi titreşimler” ise her türlü hastalığı ve stresi iyileştirebilecek güçtedir. Ama ne yazık ki önce sansürlenmiş, daha sonra ise standartlar değiştirilerek unutturulmaya çalışılmıştır.

  Titreşimler tüm hayatımızı etkiler. Özellikle de hücrelerimiz iyileşmek ve yenilenmek için düzenli titreşim halinde olmak durumundadır. Titreşimlerin gücüyle “karanlık” ya da “aydınlık” tarafa geçmek mümkündür. Suya güzel şeyler söyleyince moleküllerinin güzelleştiğini hepimiz biliyoruz. Bedenlerimizin %80’ine yakını sudan ibarettir ve su, süper-iletken sıvı kristal bir yapıya sahiptir.

  Günümüzde modern müziği kafa şişirici ve saldırgan bulan pek çok kişi var. Pek çoğumuz duygusal olarak bu tarz müziklerden olumsuz etkileniyoruz. Standart Anglo-Amerikan müzik aletleri ve sesleri ise kitlesel histeri yaratmak üzerine akortlanmaya devam ediyor. Tarih boyunca savaş çıkaran, inanılmaz kârlar elde eden ve nüfusu kontrol altında tutmaya çalışan güçler mevcut oldu. 1770’de Rothschild, İlluminati planlarını başlattı. Amacı bankalar aracılığıyla yaratılan bir network ağı ile kendisi ve yandaşları tarafından yönetilecek küresel bir dünya sistemi kurmaktı. Öyle bir güç ki tüm uluslararası kurumsal şirketleri ve hatta hükümetleri yönetecekti. Bu sayede Amerikan hazinesi başta olmak üzere dünyanın sayılı ülkelerini avuçlarının içine aldılar.

  Işık ve ses, üretilebilen ve ölçülebilen matematiksel frekans değerlerine sahiptir. Şimdi komplo teorilerine kulak asacak olursak, bu mutlak güç, biyoenerjetik yolla, belli frekans ayarları ve elektromanyetik manipülasyonlarla “bilincimizi” kontrol altına alırken biyolojimizi, psikolojimizi ve davranışlarımızı değiştiriyor.

  Askeri Müzik

  1913’te Rothschild, Amerika’daki üçüncü en büyük bankasını kurdu (Federal Reserve Bank). Ona Rockefeller ve J.P. Morgan yardım etti. Bu ikisinin tüm yatırımları 1865’den bu yana Rothschild tarafından finanse edildi. 1. Ve 2. Dünya Savaşları sırasında banka kartelleri inanılmaz kârlar elde ettiler. 1914’te Alman Rothschild Bankası, Alman hükümetine, İngiliz Rothschild Bankası İngiliz hükümetine ve Fransız Rothschild ise Fransızlara para yardımı yaptı (borç verdi). Bunlara Almanya’da Woff, İngiltere’de Reuters ve Fransa’da Havas destek verdi. 1. ve 2. Dünya Savaşları arasında müzik frekansları üzerine bilimsel araştırmalar yapıldı. Rothschild ve Rockefeller çalışması ve Amerikan Donanması işbirliği ile “savaş-çıkaran” frekanslar üzerinde çalışıldı. Amaç kitleleri kontrol altında tutmak ve psikopatoloji, duygusal çöküş ve kitlesel histeri yaratmaktı.

  Akustik enerji araştırmacıları, ses mühendisleri ve drama uzmanları ile akademik olarak çalışmalar başlatıldı. Aynı tarihlerde fabrikalarda ses düzenleri kurularak çalışanların duygusal motivasyon kazanması ve fabrikadaki aletlerin seslerinden etkilenmemeleri sağlanıyordu.

  2. Dünya Savaşı sırasında ise Savunma Bakanlığı işbirliği ile havadan yapılan operasyonlarda bu ses frekansları etkili şekilde kullanılmaya başlandı. Buna radyolar da dâhil oldu.

  Daha sonra ise haritanın batısında standart müzik ayarı A=440Hz’e sabitlendi.

  İlk çalışmalar Elvis ve İngiliz grup British Invaders ile başladı. Bunu Beatles takip etti. Beatles’in bir konseri İsrail’de iptal edildi, sebebi ise “kitlesel histeri yaratması, cinsel istekleri tetiklemesi ve saldırganlığı tırmandırması” olarak belirtildi. Bunda Mossad’ın İngiliz Kraliyet ailesini yakın takibe alması önemli rol oynadı. 1938’de Rockefeller Grubu İngiliz-Amerikan radyosu ve televizyon kartelleri kurarak Nazi hareketiyle Yahudi düşmanlığı başlattılar. 1957’de Kanada’da ergen yaştakileri saldırganlaştıran müzik yayınları yapılmaya başlandı ve çok etkili oldu. Elvis’in menejeri Amerikan Ordusuna hizmet eden bir Albaydı ve Avrupa göçmeniydi.

  1.Dünya savaşı sırasında Rockefeller tarafından yönetilen askeri radyolar devreye girdi ve bütün ekipmanlar seferber edilerek radyo tekeli kuruldu. Radyodan savaş esnasında gönderilen komutlar hiç son bulmadı. Amerikan Donanması, General Electric işbirliği ile 1919’da kendi ulusal radyosunu kurarak bu tekele alternatif oluşturdu ve bugünkü Amerikan Radyosunu (RCA) doğurdu. Askeri tabanlı kartelde RCA, AT&T, General Electric, Westinghouse gibi şirketler yer aldı. Bu oluşum enerji endüstrisi, biyoenerji ve elektro-genetik ve soyaçekim üzerinde faşist bir baskı kurdu. Daha sonra Ulusal Yayıncılık (NBC) ve AT&T ile radyo, televizyon ve telefon zinciri tekelleşti.

  1938’de frekanslar standarda sabitlenmeden önce, mekanik olarak dinleyicilerin duygularını kontrol altına almaya yönelik araştırmalar başladı. Bu sayede kitlelere ticari ilgi alanları önceden dayatılabilecekti. Bu araştırmalar derhal kitlelerin ikna edilmesi için kullanılmaya başlandı.

  Aynı sistem eğitim için de kullanılmaya başlandı: “Programlanabilir Zihin Setleri”. NBC ve CBS arasındaki ticari çekişme halkın üzerinde türlü deneysel çalışmalar yapılmasına neden oldu. Kendi taraflarına daha fazla takipçi çekebilmek uğruna halk üzerinde çeşitli ses efektleri kullanılarak psiko-galvanometre denemeleri yapıldı. Bu ölçümlere göre de halkın nasıl yönlendirileceği tayin edildi.

  A=440 Hz

  Sahnedeki, televizyondaki ve radyodaki elektronik ses yeterince akıcı değildi. 1910’da A=440Hz standardı Amerika’da sınırlı başarıya imza attı. Avrupa’da ise sıfıra yakın… Müzik endüstrisi de işin içine dahil edilmeliydi. Bu yüzden çalışmalar başlatıldı. İlk olarak İngiliz Standartları Enstitüsü A=440Hz’i kabul etti. Bunda Rockefeller-Nazi konsorsiyumu etkili oldu. O sıralarda İngiltere-Almanya savaşı çıkmak üzereydi.

  A=440Hz, petrokimya ve ilaç devleri tarafından finanse edilerek 2. Dünya Savaşında kullanıldı. Hitler’in Almanyası Polonya’yı işgal ederek savaşı başlattı. Tüm dünyadaki müzisyenlerin başkaldırmasına karşın bu standart Nazi propagandalarıyla Hitler karşıtı tüm ülkelerde kafadan kabul edildi.

  Yapılan tüm araştırmalar A=440Hz’in insanların kalp ve kuyruk sokumu arasındaki enerji merkezleriyle (çakralar) uyumsuz olduğunu gösterdi. Tersine kalp üzerindeki çakraların ise uyarıldığı gözlendi. Teorik olarak, titreşimler egoları ve sol beyni tetikliyordu. Ancak sağ beyne özgü duygusal ve sevgisel zihni baskılıyor ve yaratıcılığı köreltiyordu. 3.Göz denen çakranın kapanmasıyla da insanoğlu farkındalığını hiçbir alanda kullanamaz hale gelecekti.

  Metafiziksel olarak, A=440 Hz ile A=444 Hz arasındaki interval, müzik âleminde “Şeytanın İntervali” olarak kabul edildi. Bunun nedeni ise ahenkten uzak, iğrenç denilebilecek bir tınının bu iki notanın aynı anda çalınması ile ortaya çıkması idi.

  Bundan önceki müzik çalışmalarında yer alan A=444 Hz’in ise doğayla ve insanla daha uyum içinde olduğu gözlemlendi. Eğer insanoğlu spiritüel olarak bastırılırsa, A=444 Hz’in (C=528 Hz) müziksel tınısı dini olarak kabul edilmezdi, öyle de oldu. Bu kiliselerin de işine gelmiş oldu.

  Günümüzde ise pek çok aklı başında ve duyarlı müzisyen akortlarını ve dijital ayarlarını 444 Hz’e göre yapmaya başladı. Ancak bunların sayısı az miktarda iken, başta Madonna olmak üzere pek çok ünlü, standart tınılarla, nakaratlarla ve özel olarak imal edilmiş parça sözleriyle gençliği programlanabilir insanlar haline getirmektedir. Müzik biyoenerjetik olarak titreşimlerinizi ele geçirerek, bilinçaltınızda hâkimiyet kurarak, vücut kimyasını, psikonörolojiyi ve insan sağlığını denetim altına alabilir.

  Son zamanlarda tekrar 444 Hz’e dönüş ile daha mükemmel dinletisi olan tınılar elde edilmeye başlandı ve bu tınıların sevgiyi artırdığı, en saf haliyle sevgiyi oluşturduğu, iyileştirme özelliği olduğu ve genetik açıdan onarıcı olduğu tespit edildi. Ancak çalışmaların pek çoğu halen güven uyandırıcı değil. Pek çok tını da melodik olmaktan uzak olup gürültülü bir yapıda.

  Haritanın sağ tarafında uygulanan şifa tonlamaları (Çigong, şamanik vb çalışmalar) A= 444Hz yani C=528Hz frekansında, en saf ve katıksız titreşimleri yarattığı için, kişi tüm stresinden arınmakta, hücreleri şifa ve sevgiyle dolarak hastalıklara veda etmektedir. Her organa ait özel ses tonlamaları, o organa ait hücrelerin titreşimini artırarak iyileşmesini sağlamaktadır. Tüm enerji çalışmalarında titreşimler esas kabul edilerek hücrelerin mükemmel titreşimlere kavuşması ve blokajların kalkması hedeflenir. Yüksek titreşimlere çıkabilen kişilerin bazı olağanüstü yetenekleri de ortaya çıkabilir, yaratıcılığı artar, astral seyahat yapabilir, telepatik güçleri ortaya çıkar, dünya ötesi varlıklarla iletişime dahi geçebilir. Yine bir punduna getirip olayı Çin işi Japon işi uzak doğuya bağlamayı becerdim…

  Organik müzik ruhun gıdasıdır.

  EK OLARAK;

  Titreşimlerin İyileştirici Gücü
  Meksika Körfezinde ses dalgalarıyla yapılan bir çalışma ile körfezin pis suyu büyük ölçüde ve hatta 1 günde temizlenerek tekrar yunusların geldiği ve balıkların çoğaldığı görülmüştür.

  Sevgi frekansı olarak adlandırılan 528 Hz titreşimleri, varolan herşeyin kalbine dokunabiliyor. Tüm varlıkların kendine has titreşimleri var, hatta içimizdeki organların da ayrı ayrı titreşimleri olduğu hesaplanmış durumda. Qigong’un ileri seviye ses tonlaması çalışmalarında bu organlara “chanting” dediğimiz ses dalgalarıyla titreşim gönderiyoruz ve bu organlardaki hücrelerin titreşerek iyileşmesini sağlıyoruz. Ses tonlamasına destek olarak dinlediğiniz müziklerin de uygun frekansta olması şifaya destek olabiliyor.

  Nedir bu titreşimler?
  337 Hz: Kan dolaşımını düzene sokar
  537 Hz: Endokrin sistemini düzene sokar (büyüme, gelişme, cinsellik, metabolisma ilşe alakalı hormonal denge)
  625 Hz: Böbrek fonksiyonları
  635 Hz. Hipofiz bezi (pituary)
  654 Hz: Pankreas
  662 Hz: Epifiz bezi (pineal)
  696 Hz: Kalp
  751 Hz: Karaciğer
  763 Hz: Tiroid
  764 Hz: Sinir sistemi
  835 Hz: Bağışıklık sistemi
  1335 Hz: Adrenalin, stresle mücadele
  1565 Hz: Ruhsal şifa
  —————
  528 Hz frekansı tüm evreni şifalandıracak kapasitede mucizevi titeşimlere sahiptir. DNA onarıcı gücü vardır. 396 Hz korkulardan arınmamıza, 741 Hz farkındalığın artmasına ve uyanışa geçmemize, 582 Hz ruhumuzla bağlantıya geçmeye yarar

  --------------------ALINTIDIR.
   
  Kutay_, ecalkilic ve ii_range bunu beğendi.
 2. Cok cok ilginc nereden alinti oldugunu yazsaydiniz arastirmak isteyenler olabilir paylasim icin tesekkurler
   
  Flamenco bunu beğendi.
 3. Ana düşünce mantıklı olmakla beraber arada bence fazla abartılmış gereksiz teoriler var. Yarıya kadar okuyabildim kalanına şöyle bir göz gezdirdim hoş yerler var.
   
  Flamenco bunu beğendi.
 4. Elçiye zeval olmaz, dediklerimden eleştirilerimden @Flamenco muaftır. Ama alıntı yaptığınız kaynağın linkini veya eserin, makalenin adını yazarsanız makbule geçer.

  Bu haliyle yazar bana dümdüz yazmış, teorilerini hikaye misali sıralamış gibi geldi, iddialara gösterilmiş sağlam bir kaynak yok sanki. 440 hz çalışmaları ile ilgili karar nerede, ne zaman alınmış, belgesi hani vs. sorular dönüyor insanın kafasında.
   
  HasanB, Flamenco ve J-P bunu beğendi.
 5. ses gibi fiziksel bi olayı metafiziksel boyuta taşımaya gerek yok, hatta 438 ile ilgili de bilyon saçmalıklar var araştırdım, izledim okudum hepsi saçmalık
   
  Flamenco bunu beğendi.
 6. Tümüyle uydurma, desteksiz. Alıntının yapıldığı yazara zamanında fikirlerimi belirtmek için, açtığı İnternet sitesine üye olmaya çalışmıştım. (Yorum yazmanın tek yolu buydu) Fakat üyelik talebim kabul edilmedi. Sitenin adını ben de unuttum.
   
  Flamenco bunu beğendi.
 7. Hocam facebookta selim ışık tarafından paylasilmisti.site ismi vermek dogru olmaz ama bakabilirsiniz selim hocanin sayfasindan.

  Bana inandirici geldi yani sese fiziksel bir olay diyebiliriz ancak fiziksel olaylarda metafizige baglanabilir.ve müzigin ruhu yeniledigine inaniyorum.

  Cevreme bakiyorum kaliteli muzik dinleyen insanlar ile kalitesiz,para icin yapilan, internette milyonlar tarafindan dinlenen muzikleri (muzik demeye bin sahit ister) dinleyen insanlar arasinda cok buyuk fark var.
   
 8. Yapma gözün seveyim :)
  İyi bir yalan, ancak bazı doğrular ile birlikte paketlendiğinde yutturulur. Bu da aynen öyle.
   
  Flamenco bunu beğendi.
 9. En kötüsü bu zaten, gerçeklere dayanarak yalan söylemek veya komplo teorisi yumurtlamak. Bazı akord düzenlerinin insanı psikolojik olarak en azından rahatlattığı kesin. Ama buradan yola çıkarak herşeyi olduğu gibi 440'ı da Illuminati'ye bağlamanın hikmet yumurtlamadan farkı yok bence.

  EKLEME: Mesajı attıktan sonra @antbalci nın mesajı belirdi. Aynı şeyi söylemiş oldum elimde olmadan :)
   
  Son düzenleme: 15 Temmuz 2015
  antbalci ve Flamenco bunu beğendi.
 10. Simdi hocam ben olaya metafizik acisindan bakarsam.size gore yanlis olan sey bana dogru gelebilir.ayrica benim bakis acim tamamiyla yaziyla alakali degil umarim anlamissinizdir.ornek vermek gerekirse farkli frekanslarda yazilmis telkin muzikleri var onlari dinlemenizi öneririm.umarim anlamissinizdir ne anlatmak istedigimi.
   
  HasanB bunu beğendi.
 11. En fazla köpekleri rahatsız edersiniz frekanslarla oynayarak :)
  Güzel olan güzeldir ister enerjik, ister depresif, ister hızlı ister yavaş her türlü müziğe ihtiyaç duyuyor insan zaman zaman. Modunuza kalmış bir şey, size ne kadar ulaşıyor, sizi ne kadar etkiliyor bu tamemen sizi kalmış.
  Bu arada yazdığım sert anlaşılmaz umarım hiç kırmak gibi bir amaç gütmüyorum.
  Sevgiler saygılar
   
  Flamenco bunu beğendi.
 12. Boşuna günah değil işte müzik.
   
  YipYip, Flamenco, BrainPoor ve 2 kişi daha bunu beğendi.
 13. Askeri müzik kısmının doğru olduğunu biliyorum rockefeller ve rotchieldin yaptıkları falan
  standart tuningle ilgili birşeyler de okumuştum yine yabancı sitelerde
  Hz olayıyla ilgili bir fikrim yok şu hz şöyle yapar gibi birşey demek bundan emin olmak zor gibi
   
  Flamenco bunu beğendi.
 14. @Flamenco bu konuyu gündeme getirdiğin güzel oldu. Bence birçok kişi için yeni arayışları başlatabilir.

  Bu konuyu bende bayağı bir okuyup araştırmıştım. Sonuç olarak konuşulan şeyler psoudo-science * olarak ele alınabilecek bir içeriğe sahip.
  Sesin titreşimiyle iyileşme, dna yı bilmeneyi etkilemek falan safsata. Kainattaki herşey zaten titreşiyor? Yani birisi 751 hz ses verirse karaciğerimize mi iyi gelecekmiş? Kazayla 752Hz verirse ne olacakmışız?

  İnternette maalesef uzun ve ciddi tarzda yazılarla bir çok safsata gerçek gibi muameleye maruz kalıyor.

  Bu işlere ben hekim olarak pek ikna olamadım açıkçası.

  Ha siz La nızı mesela 432 ye 438 e 444 e 442 ye akortlayarak daha farklı tınılar yakalayabilir, çaldığınız döneme göre eseri daha doğru yorumlayabilirsiniz. 444 Hz e akort etmek 1 koma gitarı tizleştirmek demektir, tabii ki ses 440 a göre daha parlak ve canlı tınlayacaktır.

  4 koma** gittiğinizde eşit aralıklı sistemde zaten nota değişiyor :)

  Ben enstürmanlarımı genelde 444 Hz e göre ayarlıyorum. Sebebi mistik nedenler değil, 444 / 12 ye tam bölünebiliyor. Böylece eşit temperamanlı bir sistemde aralıkların daha doğru bölündüğüne inanıyorum. Neden 432 değil? Çünkü sesler daha pesleşiyor. Öyle olmasını istemiyorum. Hepsi bu.

  440Hz e göre aralıklandırılmış bir müziğinde kimseye zarar verebileceğine inanmıyorum.

  763Hz dinletilerek iyileşebilmiş bir hashimoto ya da hipotiroidi hastası hiç duymadım.
  8339 Hz dinleyip kör olan hasta da görmedim.
  Bilmemkaç Hz sana iyi gelir diyerek ürünler satıp para kazanan şarlatanlar gördüm.

  Sonuç olarak farklı frekanslara göre enstürmanınızı akortlamak kötü birşey değil, ama bunun ton değiştirmekten daha farklı bir etkisi olacağını beklemek yanlış olacaktır.


  * pseudoscience (yalancı bilim: bilimsel ya da mesleki terminoloji kullanarak karşı tarafta konu hakkında bilimsel doğruluk fikri uyandırmak)

  ** Türk müziğinde bir ses 9 komaya bölünebilir, 4 koma ile yarım ses ileri/ geri gidilebiliyor.
   
 15. Yazının girişinde tuhaflık başlıyor zaten. 528 Hz frekansında müzik dinlemek ne anlama geliyor ki? 528 Hz do ile do# arasında komalı bir ses. Ne demek peki bu ? Dümdüz do diyez mi dinlemek moda? Yoksa bu ses müziğe eşlik eden sabit bir ses mi ? (dem) Tamam, şarkı tonu D ise ne olacak?
   
  Kutay_ bunu beğendi.
 16. Bu Tümüyle uydurma bir yazı. La sesIni 440 Hz ye ayarlama mecburiyeti olmadığı gibi, dileyen istediği frekansa ayarlayıp akort Edebilir, buna kim engel olacak? Ayrıca antbalcının dediği gibi müziği tek frekansa indirgeyerek komplo teorisi yaratan bu yazarın pek müzik bilgisi de olmadığı aşikâr. Organları iyileştiren frekans olayı da ayrı bir safsata. Hiçbir bilimsel kanıt yok, zaten buna gerek yok. Içinden başka bir wellness, spiritual experience, meditation para tuzakları çıkartacaklar gibi bir hazırlık durumu sanırım. Kutay da bunu güzel örneklendirmiş zaten.

  Sizi tenzih ediyorum flamenco, Özellikle sosyal medya yalan dolanla dolu , işin ilginç tarafı ise yine aynı bilgisayar ve aynı internetle doğru bilgiye ulaşmak kimi zaman güçleşiyor çünkü her komplo teorisi içinde "resmi olarak saklanan" ya da "global ekonomi baronlarının engellediği" gibi hedefi belirsiz, kanıtlanamayan bir kısırdöngü içeriyor.
   
  Flamenco bunu beğendi.
 17. Paylaşan kişiye lafımız yok elbette; fakat epeyi alaya alınabilecek bir yazıymış gerçekten.

  Bir ara "Brown note" diye bir şey uydurmuşlardı, duyulabilir aralığın dışında bir frekans. Bu frekansa maruz kalan bireylerin barsakları kontrolden çıkıyormuş da hemen böyle paçalardan dökülmeye başlıyormuş filan.
   
  HasanB ve metaltrrocker bunu beğendi.
 18. Oh ya herkes gömmüş rahatladım. Bu illu geyikleri açıkçası beni çok bayıyor. Farklı frekansların etkisi büyük ihtimal vardır. Ama ne kadar fark edilir kim bilir. Şu brown note olayına bayıldım :D
   
 19. Brown note müshil ilacı :D:D iyiymiş :D
   
 20. Çok fazla alaya alınmış konu,ama şunu belirtmek isterim telkin müziklerinde asıl olay frekansla birlikte müzigin altında gizlenen sübliminal mesajlarda gizli.
  Çok ayrıntılı bilmiyorum ama sübliminallerin frekanslarla alakası olabılır bu konuda pek bir bilgim yok.Ayrıca su organ yenıleme filan saçma sapan şeylere bende itibar etmiyorum sadece yazıyı paylaşmak istedim yorumları görmek adına :)

  İyi akşamlar ,sevgiler... :)
   
  Berkay Aşar ve Kutay_ bunu beğendi.
Benzer Konular
 1. SarhosDenizci
  Yanıt:
  114
  Gösterim:
  9,766
 2. ShRock
  Yanıt:
  506
  Gösterim:
  61,175
 3. Pedro
  Yanıt:
  153
  Gösterim:
  18,808
 4. darkabisi
  Yanıt:
  4
  Gösterim:
  343
 5. fredericCHOPIN
  Yanıt:
  4
  Gösterim:
  328
Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş