Elektro Öğrenme

YouTube da marty Schwartz var, oldukça bilgilendirici. Justin sandacoe var bide. Onun dışında guitar Pro var. Bide rocksmith oyununu oldukça başarılı buluyorum. Özellikle dersleri ve alıştırma kısımları oldukça başarılı.

kitaplara yönelebilirsin, guitar for dummies Türkçe çevirisi var mesela oldukça eğlenceli başlangıç seviyesi için ideal.onun dışında bora Uslusoy ve Selim ışığın Kitapları var.

Yerli kaynaklar yetmeyince mecbur aşarsın zamanla, dert değil o kısım. Elden bırakma yeter :)
Çünkü günü gelince mutlaka kitaplar hariç Lick Library videoları ile de tanışacaksın, baştan sona listeninge mahkum kalacaksın.

Selim Işık videolarını öneririm. önceden çektiği 100 tane video var, ayrıyetten yeni metod çıkarttı kendisi onun içinde de dvd var sana yeterli olacağını düşünüyorum saygılar :)

Selim Işık üstadın metodunu alıp videolarını izleyebilirsin. Daha detaylı bilgi öğrenmek istiyorsan Gitar Dersi Video sitesine bakabilirsin. Selim Işık'ın açtığı bir forum. Çok severim şahsen. :)
Edit: Metodu Kitapyurdu tarzı sitelerden temin edebilirsin.

YouTube da marty Schwartz var, oldukça bilgilendirici. Justin sandacoe var bide. Onun dışında guitar Pro var. Bide rocksmith oyununu oldukça başarılı buluyorum. Özellikle dersleri ve alıştırma kısımları oldukça başarılı.

Marty Schwartz'ı zamanında bende çok takip ettim hala da ara ara bakıyorum. Benimde ingilizcem çok kötü ama adam anlatmak istediğini göstere göstere çok güzel anlatıyo yalnız şöyle bi sıkıntısı var, bazı videolarda şarkıyı doğru öğretmiyo çalarken o şarkıya yakın bi şey çalmış oluyosun ama aynısı değil belki bunu videoda söylüyodurda biz dil bilmediğimiz için fark etmiyoruzdur ben çok geç anladım bu durumu dil bilmeyen arkadaşlara uyarı olsun. Yalnız Marty cidden çok iyi anlatıyo anlatmak istediğini hatta benim gördüklerim arasında kendini en iyi ifade eden o :)

Geri