Hard 'n Heavy Grubu Arıyorum

'Eleman/Grup Arayanlar' forumunda forbidden_city tarafından 16 Temmuz 2015 tarihinde açılan konu

1. Merhabalar,
    Maltepe'de oturuyorum ve tercihen Kadıköy taraflarında provalarını yapan, bu işten fazlasıyla zevk alan ve mümkünse enstrümanında belli bir eşiği geçmiş arkadaşlarla çalmak istiyorum. Tarz olarak Classic Rock, 80'ler Hard Rock, Glam Metal, Heavy Metal gibi türleri icra etmek istiyorum ancak önerilere açığım. Zaten çalışmalarımı dinleyerek az çok fikir sahibi olabilirsiniz.

Rainbow, Deep Purple, Judas Priest, Dokken, Led Zeppelin çalan gruplar her zaman önceliğimdir :)

Çalışmalarımdan bir iki örnek paylaşıyorum, kanallarımdan diğer çalışmalarıma da bakabilirsiniz. İletişime geçecek arkadaşlar için mutlaka bir performans kaydı beklediğimi söyleyeyim baştan, kalitesi önemli değil fikir versin yeterli. "Şöyle şöyle grup kuruyoruz, henüz kaydımız yok" gibi konuşmalar maalesef güzel sonuçlanmıyor. Belli bir yere gelmiş kişileri bekliyorum.

[email protected]

ya da buradan ulaşabilirsiniz.

Kaan Çetinkaya Youtube
    Kaan Çetinkaya Soundcloud

Son düzenleme: 29 Ekim 2016
  2. Yıllarca tam da sizin gibi birini aradım durdum, sonra bulamadım çıktım yurtdışına, eğitimimden ötürü. Hala da bulamıyorum gerçi =)
    Umarım dilediğiniz şekilde bir toplulukla buluşursunuz. Olur ya 3 yıl sonra döndüğümde hala çalacak birileri ararsanız, seve seve sizinle çalarım.
    İyi çalışmalar.

3. Güzel düşünceleriniz, dilekleriniz için teşekkür ederim. Benim istediğim tarzda müzik yapan adamlar pek kalmadı sanırım, eski bir davulcu olarak kolay kolay da davulcu beğenemediğimden benim sonum da pek iyi olmayacak gibi :) Yurtdışı benim de hedefimde var, ülkenin durumu malum zaten.

4. Madem aynı zamanda davucusunuz da, online olarak birşeyler yapabiliriz dilerseniz. Zamanında kendi çapımda bir albüm maceram olmuştu, o zamanlar imkanım yoktu ve hep plug in kullanarak kaydetmiştim herşeyi.
    Şu linkten şarkıları dinleyebilirsiniz:

The Observer, by Faruk INCE

Şarkıları dinledikten sonra ilgilenirseniz, bunları yeniden kayıt edebiliriz. Aynı zamanda 2. bir albüm için yetecek kadar da taslağım mevcut. Tabi online projeler ne kadar ilgilnizi çeker bilemem. Eskiden olsa bu tarz projeleri direk ön yargıyla geri çevirirdim ancak, hep ciddi manada birşeyler yapmak isteyip, yalnız kaldığımdan ötürü ciddi bir mesafe katedemediğim için artık her yolu deniyorum =)
    Tekrar size iyi şanslar, teklifimle de ilgilenirseniz sizinle seve seve çalışmak isterim.

forbidden_city bunu beğendi.
  5. 2012 başlarında bıraktım davul çalmayı. Gitara geçtim ve bestelerim dışında davul çalmayı/yazmayı düşünmüyorum açıkçası. Addictive Drums 2'de uzun uğraşlar sonucu oluşturduğum tonlarım var, onlarla devam edeceğim. Online projeler konusuna her zaman açığım ama bestelerinizi de beğendim, devam ediyorum dinlemeye :) 2. parçada eski güzide gruplarımızdan Eyyam tadı aldım klavyeli kısımlarda (Şehir parçası özellikle), canım çekti hatta onu da sonra dinleyeyim epey oldu dinlemeyeli.

Valla ilerleyen zamanlarda tekrar özelden iletişime geçebiliriz hocam.

omerfarukince bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş