Pro-Pain

'Yabancı Rock Grupları & Sanatçıları' forumunda Beberuhi tarafından 6 Şubat 2004 tarihinde açılan konu

 1. :x Bugüne kadar dinlediğim en sağlam Hardcore grubu olan Pro-Pain için ne düşünüyosunz....Act Of God,Contents Under Pressure ve Round 6 albümleri favorim..Ama türkiyede dier albümleri bulunmuyo pek..

  FORUM YÖNETİCİSİNDEN UYARI: FORUM KURALLARINI OKUYUN!
   
 2. hocam bende hepsi var.. ve foul taste of freedomla başladı tanışıklığım pro-painle.. o zamanlar da hardcorela yeni tanışmamız.. çok sağlamdır.. o tarz sevenlere (ısrarla) sworn enemy ve clenched fist öneririm..
   
 3. 92'de çıkardıkları Foul Taste Of Freedom albümü baya iyi. Kötü parça yok denilebilir.

  Diğer çalışmalarını pek takip etmedim. Ama sıkı bir hardcore topluluğu olduğunu söyleyebilirim.
   
 4. alman nazi grubu bohse onkelzle tour yapdıktan sonra sympatilerimi kaybetti
   
 5. Sayın ismin belirtmeyen yönetici, merak ettiğim bir konuda bizleri bilgilendirebilirseniz seviniriz. Neden bazı mesajlar yönetim tarafından editlenirken tamamen siliniyor da bazı mesajlar bu örnekte olduğu gibi silinmeden alt tarafına not düşme yoluna gidiliyor. Biraz araştırdım ama forum kurallarında cevap bulamadım. Kullanıcıdan kullanıcıya değişebilen bir durum mudur?
   
 6. Evet....Halbuki sakat bişey yazmamıştım ben..
   
 7. ya arkadaşlar ben albümlerini bulamadım..ank.da hayri ye baktım yoktu..hard core için en iyi örnektir bence ama albümlerini bulamıyoruz :(
   
 8. hayri'de vardı zamanında.. demek ki elden çıkarmış..
   
 9. Bi tek Road Rage vardı..Live albümü..Onu biliyorm..Dierlerine rastlamadım..
   
 10. ben foul taste of freedom çıktığı zaman ilk shades'de gördüm.. sonra hayri'de getirtmişti..
   
 11. ya shades demişken nerden bu ya hiç rastlamadım oraya??
   
 12. bu arada ben hayriye shreds of dignity yi sormuştum o da yoktu..
   
 13. tunalıdaydı uzun zaman oldu gitmeyeli (netten indirmeye başladıktan beri :) ).. süleyman abi vardı duruo mu hala bilmiyorum.. sen bi şansını dene bulamazsan ben sana msn messengerdan yollarım..
   
 14. ben şimdi ankara da değilim :( msn messenger da önceden vardı artık yok sildim yani..ama yükleyince söylersem sen de gönderirsen baya iyi olur benim..
   
 15. tabi gönderirim sorun değil.. tek şartım msnin olması :)
   
 16. pro pain coook arkalarda kalmış arkadaşlar ya. bunu haketmiyorlar o yüzden bu topic'i canlandıralım biraz. the truth hutrs dinlerken araba kullanmayı deneyeniniz varmı??????? indiğimde her tarafım agrıyordu. malum sehirlerarası yolculuk :lol: :lol: :lol:
   
 17. Bir türlü albümlerini alamadığım grup.In for the kill klibi var bende.Muhteşem bir şarkı.
   
 18. Oldukça iyi ve dinlenesi bir Hardcore grubu. Contents Under Pressure ve The Truth Hurts albümleri, Hardcore klasikleri barındırır. Yer yer politik, topluma eleştirel sözleriyle ayrı bir yer edinmişlerdir bende. Make War (Not Love) diye bir şarkıları vardır ki, tadından yenmez.
   
 19. Grup elemanları koca göbekli, iriyarı, geniş omuzlu, kaslı adamlar, yani tam Hard-Core yapacak adamlar. Oldukça da iyilerdir. Zamanında almayarak büyük hata ettiğim, kapakta çizim şeklinde kendi resimleri olan albümü (adını bile hatırlamıyorum) artık hiçbir yerde bulamıyorum maalesef. :(

  Saygılar...
   
 20. time will tell & let live i tek geçerim pro pain denince..
   

Bu Sayfayı Paylaş