System of a Down grubunun tonu ve ekipmanları hakkında

System of a down hakkında eleştiri istemiyorum bana sadece şu soad daki piskopat adamın elindeki kırmsızı gitarı söyleye bilen yazzın bu başlığa
Ama sanırım gruplar el yapımı e. gitar calıyor ne dersiniz???? :roll: :roll:

en dabdiriğinden bir gibson sg çalıyor sanırım en son ama kendi adına yapılmış ibanez malakian signature model var ibanez iceman model

Sahnede Ibanez Iceman çalıyo kayıtta da vintage Gibson Les Paul ve SG...Sahnede Les Paul kullanmamasının sebebi hoplayıp zıplayamamasıymış o gitarla :D biraz ağırlar ya...Gibson SGsi 60lardan kalma..zBiraz pahalı bi gitar :D

• Konu Sahibi Konu Sahibi
hımm evet bi araştırdım gibson les paul aşırı pahalı ama ibanez iceman ucuzmuş acaba ses yönünden iyi mi belki alabilirim gecen bi başlık acmıştım cort kx-custom veya x-th diye bu ibanez iceman daha mı iyi bunlardan?

bilgi almayı bırak izleyerek bile anlayabilirsin.es kaza bi kliplerini izlerken(es kaza evet) adamın elinde gibson sg gordum.hatta bigsby tremolosuda vardı.konserlerde ice man kullandığını ilk defa duydum.yazık gitarlara...

SOADSOAD demiş ki:
hımm evet bi araştırdım gibson les paul aşırı pahalı ama ibanez iceman ucuzmuş acaba ses yönünden iyi mi belki alabilirim gecen bi başlık acmıştım cort kx-custom veya x-th diye bu ibanez iceman daha mı iyi bunlardan?

Gibson'a aşırı pahalı demişin ama ben bi de not düştüm gitar vintage yani eski,'60lardan kalma o herifin elindeki...

Ibanez Icemanın da çeşitli modelleri var,IC100 ve IC400 en bilindik olanları,bu modelleri 1000 YTL civarı temin edebilirsin ama diyosan malakianınki gibi bi Iceman alcam,o zaman iş değişir,ondaki custom shop bi gitar,Japonya'da bi ara satılmış daron malakian signature modeller ama Türkiye'ye gelmedi,kaldı ki zaten ,signature modelini de alsan adamın elindeki gitarla aynı ses gelmez :D

Bu arada SGdeki Bigsby değil galiba,'60lardan kalma demem o tremolo ünitesi yüzünden..bi dönem tremololu SG gitarlar varmış ahan da elemanın B.Y.O.B. klibinde kullandığı gitar:
1962-SG.jpg

Bu da benzer bi gitarla stüdyoda...
294980.jpg

Bu da Ibanez kataloğundan imzalı gitarıyla...
302140.jpg

Ahan bu da sonuncusu :LOL:
toxic261ui.jpg

294980.jpg

302140.jpg

toxic261ui.jpg

tipe bak :D

bu piç herifler ülkemize karsı nasıl bir tutum sergiliyorlar sizde hayranlıkla onları taki pediyorsunuz.bravo size.sırf bu piçler çalıyor diye bu gitarları calmam ben.şerefsiz SOAD

soada aşık olduğumu söylemedim,konunun da onla alakası yok zaten...İsteyen verdiğim gitar isimlerini kara listeye yazar,"bu gitarlar alınmayacaklar listesinde" der,sadece bilgi veriyorum yani...yorumlamak size kalmış...

güzelim sg bi insana bu kadar mı yakışmaz...böle mahallede "abi dünyayı uzaylılar istila etcek hepimiz ölcez..." falan diye saçmalayan manyak bi adam olur ya delisiridir mahallenin...tam öle tipi ya...

hautparleur demiş ki:
güzelim sg bi insana bu kadar mı yakışmaz...böle mahallede "abi dünyayı uzaylılar istila etcek hepimiz ölcez..." falan diye saçmalayan manyak bi adam olur ya delisiridir mahallenin...tam öle tipi ya...
BAKIN ELEŞTİRİ İSTEMİYORUM yazmıştım eleştirilerinizi müzik de yeni başlık actım oraya yazabilirsiniz
siz bana söyleyin şu iceman cort kx-custom veya x-customdan daha mı iyi daha mı kötü cünkü fiyatları aynı

Geri