System of a Down grubunun tonu ve ekipmanları hakkında

Vine_Inlay demiş ki:

Bu DVDnin sonu değil ki..Daha Voodoo child söliyo Malmsteen,sonra işte kulisteki konuşmalar falan geçiyo..O sırada siyah fonda yönetmen falan ismi yazıyo beyazla,oralarda "thanks to" kısmında teşekkürü yapıştırıyo,yani mikrafonu eline alıp "burdan çok sevgili kayınpederim Rahim Kaya'ya..."gibi bi şi değil :LOL:

o değilde benim yıllarca gitar hero olarak gördüğüm adam kirk hammetti halada o olduğun farkettim bi anda:) ne alakaysa artık ne metallica çalarım ne eskisi gibi dinlerim:) ilk aşk demekki gitara o başlattıydı bizi...artık legacyde aldım bari biraz steve vai kastırayım:) hem herkes çok seviyor..

The_Answer demiş ki:
o değilde benim yıllarca gitar hero olarak gördüğüm adam kirk hammetti halada o olduğun farkettim bi anda:) ne alakaysa artık ne metallica çalarım ne eskisi gibi dinlerim:) ilk aşk demekki gitara o başlattıydı bizi...artık legacyde aldım bari biraz steve vai kastırayım:) hem herkes çok seviyor..

metal müzik dinlemeye genelde metallica ile baslandığı için (isminden olsa gerek cekiyo kendine :) ) ve ilk gitar soloları kirk ile dinlendiği için insanın ilk gitar kahramanı kirk olabiliyo.benimde oyleydi :D adam bole seek and destroy solosu atardı vay anasını cok hızlı derdim..sora biraz teknik oğrenince pabucu dama atıldı adamın tabi :D

Yok yok bende var bişey , ilk olarak Al Dimeola ve Spyro Gyra dinleyip gitara başlayan bi ben varım sanırım...

Bu arada Soad dan hiç haz etmem sevmemde hem o kendi psikopat gibi göstermeye çalışan aslında hanım evladı olan MALAKian ada ibanez signature gitar yaptı ya gözümden düştü artık.Bu gitar olayı sadece pazarlama çünkü bu MALAKian gitar calamıyor.O zaman bizdede Ümit Besen için Roland İmzalı org yapsın aynı hesap...

Arkadaş şöyle demişti bi düğün salonunun önünden geçerken "Bi yamaha orgun başına gelebilcek en kötü şey Türkiye'ye satılmaktır heralde..." Alıyoruz ve hemen arkaya kıytırık bi ritm...Aktif müzisyenlik örneği...

cavo demiş ki:
294980.jpg

302140.jpg

toxic261ui.jpg

tipe bak :D

bu piç herifler ülkemize karsı nasıl bir tutum sergiliyorlar sizde hayranlıkla onları taki pediyorsunuz.bravo size.sırf bu piçler çalıyor diye bu gitarları calmam ben.şerefsiz SOAD

sana katılıyorum hakarete ugradıgınız halde neden soad ı seviosunuz kianlamıyorum hic mi onurunuz yok sizin

g-system demiş ki:
Yok yok bende var bişey , ilk olarak Al Dimeola ve Spyro Gyra dinleyip gitara başlayan bi ben varım sanırım...

Bu arada Soad dan hiç haz etmem sevmemde hem o kendi psikopat gibi göstermeye çalışan aslında hanım evladı olan MALAKian ada ibanez signature gitar yaptı ya gözümden düştü artık.Bu gitar olayı sadece pazarlama çünkü bu MALAKian gitar calamıyor.O zaman bizdede Ümit Besen için Roland İmzalı org yapsın aynı hesap...

system of a down'ın müziği çok kötüdür bence.kafa yapısı olarak da gereksiz ve değersiz adamlar.harlem'e kadar yolları var.

ancak Daron Malakian mutlaka gitar çalabiliyordur.En azından ortalama bir shredder'dır buna eminim.Kaç yaşına gelmiş adam sonuçta ister istemez ilerler insan gitarda.Çalabiliyor olması albümde öyle şeyler çalacağı anlamına gelmiyor.Ha ama kafam girsin mi?evet girsin.

Bir de Ümit Besen gayet düzgün çalabilen bir adamdır,signature modeli olsa da gayet hoş olur bence.

soruma cevap alabilirmiyim ibanez icman ii mi kötü mü kx-customdan
bu gitarı soad calmadığını düşünün örneğin metallica calıyor
soad hakkında yazdıklarınıza katılıyorum

sen hala onikcle foruma giriyorsun ya.ne hakaret edeyim sana bilemiyorum.hiç mi onurun yok.anana bacına vatanına küfür eden adamın grubunu nick yapmıssın kendine.bravo sana.

KaRaBaSH demiş ki:
ümit besenin orgdaki tekniğinin oldukça iyi olduğunu biliyorsundur umarım ;)
soad ın da Allah belasını versin.

Biliyorum tabiki arkadaşım benim verdiğim örnek sadece işinde çok çok iyi olmayan adamlara signature müzik aleti yapılması ,düşünursen chick korea ya signutare piyano yapılır ama bi ümit besen veya MALAKian bunları hakeden adamlarmıdır benim demek istedigim bu.İbannez gibi bi firma böle bi işe girmiş yazık etmiş kendine.Ve müziğini yapan her insana saygı gösteririm buna ümit besen de dahil ,yanlış anlaşılmasın...

Bu arada konuya açan arkadaşa sormak isterim madem Soad konusunda hem fikiriz.Amacın soad tonunu almakmı yoksa iceman ın modelini mi begeniyorsun söylemek istedigim gitarı alsanda ekipman farkından zaten o sound u yakalaman çok çok zor.Ama bana sorarsan ki kx-custom ı uzun uzun caldım denedim gercekten cok cok özel bir gitar üztundeki manyetiklerle agacın uyumu gercekten güzel bir de amfiye baglamadan calarken bile akustik gibi ses veriyor buda agac yapısı olark iyi oldugunun göstergesi bence bi kx-custom ve yanına bir mxr double shot la istedigini alırsın

saygılar...

g-system demiş ki:
KaRaBaSH demiş ki:
ümit besenin orgdaki tekniğinin oldukça iyi olduğunu biliyorsundur umarım ;)
soad ın da Allah belasını versin.

Biliyorum tabiki arkadaşım benim verdiğim örnek sadece işinde çok çok iyi olmayan adamlara signature müzik aleti yapılması ,düşünursen chick korea ya signutare piyano yapılır ama bi ümit besen veya MALAKian bunları hakeden adamlarmıdır benim demek istedigim bu.İbannez gibi bi firma böle bi işe girmiş yazık etmiş kendine.Ve müziğini yapan her insana saygı gösteririm buna ümit besen de dahil ,yanlış anlaşılmasın...

Bu arada konuya açan arkadaşa sormak isterim madem Soad konusunda hem fikiriz.Amacın soad tonunu almakmı yoksa iceman ın modelini mi begeniyorsun söylemek istedigim gitarı alsanda ekipman farkından zaten o sound u yakalaman çok çok zor.Ama bana sorarsan ki kx-custom ı uzun uzun caldım denedim gercekten cok cok özel bir gitar üztundeki manyetiklerle agacın uyumu gercekten güzel bir de amfiye baglamadan calarken bile akustik gibi ses veriyor buda agac yapısı olark iyi oldugunun göstergesi bence bi kx-custom ve yanına bir mxr double shot la istedigini alırsın

saygılar...

bu gitar fiyat yönünden ii diyorum ama size sorduğum deyer mi bu fiyata kx-customla aynı fiyatta sesi benim icin önemli değil siz bana sadece ikisinden hangisinin ii olduğunu söyleyin
ibanez iceman markalı bi gitar. cort marka yönünden ii değil ama cıkardığı son ürünleri bence ibanez in aynı fiyattaki gitarlarından cok daha iyi ne dersin??

abi sesi senin için onemli değilse kx custom un nesiylen karsılastırıcaz.kx custom işcilik ve ses bakımından bin basar iceman e.kx custom alabileceğin en iyi gitarlardan fiyatına gore.

sesi benim için önemli dğeil demiş adam ya.

bu forum cok komik gerçekten.bu kafa yapısına sahip adam da soad dan baskasını dinlemesin zaten :D[/b]

Geri