Crybaby Hakkinda Yardim

'Elektro Gitar Ekipmanı' forumunda intruder tarafından 21 Temmuz 2015 tarihinde açılan konu

1. Merhaba resimdeki crybaby pedalini ikinci el almistim fotosunu ekliyorum sizce true bypass modu yapilmis mi,bilenler yardimlarini esirgemezse sevinirim. 20150719_145221_HDR.jpg

2. inductor değişmiş ama truebypass yapılmamış gibi gözüküyor

3. Bana da oyle geldi,peki 535q ya modifiye imkani var midir,sizce true bypass gerekli mi?

4. 535q'nun detayını bilmiyorum ama yapılabiliyordur muhtemelen

5. Eyvallah tesekkurler

6. burada gösteriyor yardımcı olabilir bir video...

intruder bunu beğendi.
  7. Tesekkurler o kadar elektronik bilgim yok add pedallarina yollayip modlatacagim

8. true bypass yapılıp yapılmadığını gör diye şey ettim yaa :)

intruder bunu beğendi.
  9. True bypass modu yapılmamış bu pedala ama yapılabilir olay zaten yukarıdaki switchi değiştirmek zaten. Lehim bilgilin varsa 3dpt switchi 20 lira civarında bir fiyata bulabilirsin.

intruder bunu beğendi.
  10. Pedal GCB95F. Oldukca guzel pedaldir. True bypass yaptirdiginda led ekletmeyi de unutma.

11. Tabi onu da ekleticem hendrix modu da yapiyormus add pedallari ,ne kadar degistirir tonu acaba merak ediyorum

12. Aradığın ton jimi hendrix tonuysa vox'un v847a modelini yaptırabilirsin add yapar sanırım o kutunun içine.

intruder bunu beğendi.
  13. Yukaridaki switchi degistirmeden ledsiz true bypass yapilabilir

ii_range bunu beğendi.
  14. Ayrica ayni switchle true bypass olmasin led olsun dersen sirf led eklenebilir

15. Ikisi birden olur mu cunku led cok kullanisli

16. Aslinda wah alirken uzun sure baktim 2 el vox yoktu ben de bunu aldim,bunla devam edicez artik.

17. Switch degistirilirse olur, ben stock switchi kastediyordum

intruder bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş