Pratik Bilgiler , Püf Noktalar,yemek Ve Içecek Tarifleri ,çılgın Deneyler

'Forum Meydanı' forumunda rocktayfasi tarafından 21 Temmuz 2015 tarihinde açılan konu

1. Yönetimin izniyle;
    yani ayrı ayrı konu açmaktansa bir konuda videolarımı paylaşabileceğimi söylediler . Bende artık sadece buraya yaptığım
    deneyler ,püf noktalar , pratik bilgiler ve yemek tariflerini buraya koyacağım
    Koyduğum videolar reklam amaçlı değildir, faydalı düşündüğüm yada absürt düşündüğüm özgün videolardır. Yararlı olması dileğiyle :) ilk video ev yapımı "ice tea "

Türk Rock yönetimine teşekkür ediyorum bana böyle bir fırsat verdiği için :)

Son düzenleme: 21 Temmuz 2015
    diabolique bunu beğendi.
  2. çok güzel bir ceviz kırma yöntemi

3. Evde Yoğurt Nasıl Yapılır
    göstermeye çalıştık umarım beğenirsiniz

4. Aga kamera seçeneklerini mi değiştirirsin kamerayı mı değiştirirsin bilemiyorum, ama çekim kalitesine, ışığa müdahale lazım. Özellikle ceviz konusuda bazı görüntüler ışığa, netliğe kurban gitmiş. Dua alayım derken beddua alma arada :)

5. Dostum doğru söylüyorsun. Cep telefonu kamerası ile çekiyorum , ileride bütçem iyi olursa zaten daha kaliteli sunum yapacağım. Bunları bir deneme videoları olarak kabul edin. :)

hackeiommi bunu beğendi.
  6. Eyvallah :)

7. Buzun cildimize yararları.
    Bu videoda buzla ilgili tam 6 tane faydalı bilgi toparladım.

8. Valla ne diyeyim. Önceki saçma sapan başlıklardan çok daha yararlı olmuş.

9. Teşekkür ederim...
    Hocam şunu bizim halkımız bilmiyor kimine göre saçma gelen kimine göre güzel gelebilir!
    Kimine göre komik gelen güldüren şeylerde kimine göre de güldürmez.

10. Leblebi Tozlu Omlet Denedim.
    bu videomda dünyada ilk leblebi tozlu omlet nasıl yapılır onu öğreneceksiniz..

Bu Sayfayı Paylaş