1000 Tl Bütçeli Telefon Önerisi

'Forum Meydanı' forumunda greenfish tarafından 21 Temmuz 2015 tarihinde açılan konu

1. Herkese merhaba,
    1000tl altında önerebileceğiniz telefonlar var mı? :)

CAJEMIR bunu beğendi.
  2. Z3 compact'lar biraz daha yüksek fiyatlılar ama yakınlar sanırım.

3. Birader bi 100tl daha koy lg g3 al babama aldim iki hafta ince gitti gidiyordan hic suphen tereddutun olmasin cok ucuza geliyor normalde 1700 du telefon harika bir telefon oneririm kargoyu kapida kontrol edip aliyorsun kendi telefonumuda boyle aldim inan cok ucuza geliyor

4. OnePlus One (y) Kesinlikle öneririm, bugün geldi telefonum. Harika bir telefon :)

5. Les paul al :)saka bi yana asus zenfone 6 al derim g3 yerine hem daha ucuz hem daha guzel ve cift hatli performansi da guzel ikisini de kullanmis biri olarak soyluyorum tek artisi g3 un kamerasi daha iyi

6. Manzini bunu beğendi.
  7. Ben de bu aralar telefon alacağım ama kağıt üzerindeki özellikler işleyişte pek tutmayabiliyor. Bu iki markayı da kullanmış kişilere soruyorum: LG mi Sony mi? Neden?

8. Asus Zenfone 5, 6 hatta Zenfone 2 süper duruyor. Ama iyi araştır, bu aletlerin SAR değerlerine ben kolay ulaşamadım. Sanırım yüksek bazı değerler bulmuştum. 200-300 ucuza alacağım diye, Allah korusun sağlığımızdan olmayalım.

Ben de kız arkadaşım için 1000 TL altı telefon bakınıyorum. Herhalde son kararım SONY XPERIA Z1 olacak. Bence efsane telefon.

9. Meizu mx pro 4..

10. Aylardır Zenfone 2'yi bekliyordum ama hem birkaç sorunu hem de fiyatı benim için hayal kırıklığı oldu. Araştırmaya başladım ve OnePlus One'ı buldum. Dün aldım telefonu gerçekten çok güzel bir telefon araştırmanızı öneririm. Kesinlikle bilinmeyen Çin markaları gibi bir marka değil OnePlus, 2003 yılında Oppo'dan ayrılan kişilerin kurduğu ve yurtdışında gayet güzel bilinen bir marka.

11. Kesinlikle LG. Hatta g2 al. G2 ile g3 arasinda cok bi fark yok.

12. htc one m7 var aşağı yukarı 1 yıl daha garantisi devam ediyor. Geçen sene 1950 liraya vodafonedan alındı. 900 lira nakite bırakıyorum.

13. LG G2'nin hafızası artırılamıyor ve distribütör garantili olarak 1000 TL'nin altında değil.

14. Ben burada önerilen hiçbir şeyi kullanmam açıkçası. Yemem içmem, çalışır iPhone 6 Plus alırım.

15. Burada önerilenler 1000 tl bütçeye göre öneriliyor zaten. :banghead:(y)

metaltrrocker ve sandimas6 bunu beğendi.
  16. Yemeyip içmeyip telefon alıcak bir arkadaşa buradakilerin çoğu herhangi bir tavsiyede bulunmaya gerek duymaz zaten (y)

greenfish, metaltrrocker ve CAJEMIR bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş