Her Eve Bilgisayar Kampanyası

'Forum Meydanı' forumunda wodyy tarafından 5 Kasım 2006 tarihinde açılan konu

1. telekomun yediği halt.. daha fazla insanı sınırlı adsl kullanıcısı yapmak için...

yazıcıoğluna gidip 350$'a daha iyi pc toplarım diye düşünüyorum..

2. İlk defa pc kullanacaklar için ideal ama 1 sene sonra hiç bir işe yaramaz.. Maksat insanları özendirmek..

3. Aradan uzun süre geçmiş ancak...

Daha önce bilgisayar kullanmamış,toplama pc'nin ne demek olduğundan çakmayan,sadece msn nette sörf için kullanacak bilgisiz arkadaşlar-aileler için peydah olunan kampanya.
    Ama yinede toplama pcden daha ucuza gelir.Modem var,2 ay beleş net var (50+60+30ytl).Bu bilgisayarları alıp fazla birşey beklememek gerekiyor.Zira vestel marka bilgisayar alan yakınımın tanıdığına bela olmuş.Yakınım rica etti gittim baktım.Ne ayar çekmişler , ne doğru düzgün kurmuşlar.Üstelik 1.7k ytl. :)

4. Ben fazlası ile inceledim beş kuruş etmez o parayada değmezler. İkici bir seçenek var 450 $ civarlarda olan o da öyle içlerindeki parça anakart başta olmak üzeri atın çöpe beleş verseniz makineme koymayacağım şeyler. Bilgili birisi ile gidin güzelce pc toplayın derim. Yoksa bilgili birisi bana ulaşın yardımcı olurum :)

5. telekom un yapmış olduğu bir zımbırtıdır ve kesinlikle önermediğim bişeydir. ben almadım ama telekomda çalıştığım için sölüyorum. zaten bu kampanya biteli çok oldu beah :D

Bu Sayfayı Paylaş