Her Eve Bilgisayar Kampanyası

telekomun yediği halt.. daha fazla insanı sınırlı adsl kullanıcısı yapmak için...

yazıcıoğluna gidip 350$'a daha iyi pc toplarım diye düşünüyorum..

İlk defa pc kullanacaklar için ideal ama 1 sene sonra hiç bir işe yaramaz.. Maksat insanları özendirmek..

Aradan uzun süre geçmiş ancak...

Daha önce bilgisayar kullanmamış,toplama pc'nin ne demek olduğundan çakmayan,sadece msn nette sörf için kullanacak bilgisiz arkadaşlar-aileler için peydah olunan kampanya.
Ama yinede toplama pcden daha ucuza gelir.Modem var,2 ay beleş net var (50+60+30ytl).Bu bilgisayarları alıp fazla birşey beklememek gerekiyor.Zira vestel marka bilgisayar alan yakınımın tanıdığına bela olmuş.Yakınım rica etti gittim baktım.Ne ayar çekmişler , ne doğru düzgün kurmuşlar.Üstelik 1.7k ytl. :)

Ben fazlası ile inceledim beş kuruş etmez o parayada değmezler. İkici bir seçenek var 450 $ civarlarda olan o da öyle içlerindeki parça anakart başta olmak üzeri atın çöpe beleş verseniz makineme koymayacağım şeyler. Bilgili birisi ile gidin güzelce pc toplayın derim. Yoksa bilgili birisi bana ulaşın yardımcı olurum :)

telekom un yapmış olduğu bir zımbırtıdır ve kesinlikle önermediğim bişeydir. ben almadım ama telekomda çalıştığım için sölüyorum. zaten bu kampanya biteli çok oldu beah :D

Geri