Nev

'Sanatçı ve Gruplar' forumunda yener tarafından 6 Şubat 2004 tarihinde açılan konu

1. 'zor' albümüyle iyi bir çıkış yapan nev hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

2. ben bi türlü sevemedim.

3. "Efkarlıyım" diye müthiş bir şarkısı var adamın.. Konser performansıda fena sayılmaz, en azından coşturuyor..

4. efkarlı bencede harika bir şarkı.ayrıca albümde bazen,umut sahili,mavi gibi müthiş şarkılar var.ben nevin albümünü tavsiye ederim

5. Dinlendirici bir etkisi var inasn üzerinde :oops: Efkarlı ve Zor en sevdiğim iki parçası.Bir yerde;sanırım Frekans'ta çıkmıştı birkeresinde;bir grupları varmış eskiden Depeche Mode filan çalıyorlarmış,sonra buralara gelmiş işte.Hoşgelmiş;ikinci albüm yoldadır umarım :)

6. bir zamanlar teomanla birlikte çalışıyordu

7. Sanırım Tını'da.Ve sanırım benim bahsettiğim grupta o gruptu?

8. Zor bir tanem daha da güvenmek bana düşen kabullenmek zor da olsa çekip gitmek böyleydi sanırım. Çok iyi :p

9. Nev ´in albümünü basindan sonuna kadar hic atlamadan dinlerim.
    Tebrikler Nevzat!

10. takdir edilesi insan

11. güzel...

12. hepsini dinleyemedim kasedin..ZOR güzel olmuş.

13. albümü almanı öneririm.tamamı sağlam parçalarla dolu.

14. "Zor kadere emanet ettim seni" ... Sadece Zor parçasıyla tanıdım.Tavsiye ederim...

15. dinleyenlere sorum.albüm bütünüyle slow mu.yani ZOR gibi.yoksa hızlı parcalarda varmı?müzikleri nasıl sizce?

16. kaç sene geçti albüm çıkalı galiba 2 seneye yakın ama daha yeni dinledim,gerçekten çok sevdim..aslında bi kaç şarkı hariç hepsi güzel..ya gerçekten bugüne kadar dinlemediğim için pişmanım..mavi,efkarlıyım,nereye..ya çok güzel şarkılar var tavsiye ederim..
    NOT=2 gün önce aldım ve aralıksız dinliyorum...

17. Güzel ama beni fena yapıyor. Kötü anılarım var. Şarkıyla değil. Şarkıyı çok seven arkadaşımla (eski). O yüzden tahammül edemiyorum. Duyunca öok kötü oluyorum. Ama seviyorum. Bencede güzel.

18. kasedi dinledim.oldukça yumuşak bir sound ama sözler 12'den vuruyor.."herşeye rağmen"süper bir şarkı dinleyin :)

19. büyük çoğunluğu slow.aslında tamda slow sayılmaz.nereye gibi güzel bir ritmik şarkı var.

20. sana katılıyorum gerçekten güzel şarkı...

Bu Sayfayı Paylaş