Nev

pudding demiş ki:
OzMooo demiş ki:
nef-i demiş ki:
nef-iciğime katılıyorum.
bende nefret ettim kendisinden.
konserde daha bi nefret edeceğiz
ve bunu da belli edeceğiz dimi nef-i?
:twisted: :twisted: :twisted:

belli etmeyen n olsun
görüşcez... :evil:

Aynen ben de katılıyorum... Ben de o konserde olucam ve tepkimi dile getiricem.. :evil:

yapacagınız hareket bence hiç etik degil.madem begenmıyorsunuz neden gidiyosunuz!!! :evil:

oZmoo ile nef-i orda onu seven bircok kisi olucak...siz tepkinizi koyunca onlarda size tepki koyacaktir..hiç merak etmeyin..

nevzat abi'de derin bir aci duyucak.sizin gibi dinleyiciler yüzünden sanki..

begenmiyosan dinlemezsin..adam sahnedeyken böyle bir davranis bence cok ayip olucak...[/quote]

kesinlikle.
beğenmiyorsanız nev'in programına gitmezsiniz....

Biz oraya Nev için gitmiyoruz zaten oraya 14 tane rock grubu gelecek... Ayrıca bu bir yardım konseri.. Nev için gelenlere saygımız sonsuz.. Ve tepkimizi dile getirmekte özgürüz..

arkadaşlar nevzat abimiz gerçekten insanlara karşı saygılı ve son derece içten bir insandır...
yani bazı yalan yanlış şeyler uyduruluyor ve bunları yapanlar da belli.

bu çamur at izi kalsınların başlamasının nedenini düşündünüzmü???

22 ocak konserinde söylediği :türk rock dinleyin.ama her türk rock yapanı değil.sizleri kullanıp ayaklarında yabancı marka ayakkabılar giyenleri değil.
paralarınızı alıp sizi kullananları değil!!!

umarım açıktır.
nedenide anlaşılıyordur...

2 günde kendini turk rockının ilahı zannedenlere bir tepki.

olay amma büyüdü yaa
ben 2 gündür kendisinden nefret etmeye başladım dedim konu nereye geldi
onu dinlerim dinlemem tepkimi KOYARIM KOYMAM kimseyi ilgilendirmez
onun sevenlerinin tepkiside beni ilgilendirmez nasıl bizim tepkimiz onları ilgilendirmicekse...
konu umarım burada kapanır...

kimseyi ilgilendirmezse yazma kardeşim burda paylaşma ozmana kimseyle ...
madem nefret ettiğini söylüyorsun nedeninide yazarsın olay kapanır sen uzatıyorsun yada uzatmak istiyorsun...

nef-i demiş ki:
olay amma büyüdü yaa
ben 2 gündür kendisinden nefret etmeye başladım dedim konu nereye geldi
onu dinlerim dinlemem tepkimi KOYARIM KOYMAM kimseyi ilgilendirmez
onun sevenlerinin tepkiside beni ilgilendirmez nasıl bizim tepkimiz onları ilgilendirmicekse...
konu umarım burada kapanır...

2 gündür nefret ediyosan sen..2 gün önceki sevginden süphe etmek gerek...nasil bir sevgi ki bir seyle bir anda nefrete dönüsüyor..ilgincc.. :roll:

sen tepki koyuyosun bizde sana tepkimizi veriyoruz...sorun yok...
sen nevin sayfasina gelip nefret ediyorum yazicaksin..konu uzamicak..baska derdin var mi :)

nev i sevmek zorunda değil kimse..önemli olan kaliteli işler yapması değil mi?umarım bi gün tanışma fırsatım olur kendisiyle..tüm güzel ve içten şarkıları için..

DÜn de dream tv de in dream programindaydi...cok iyiydi yine...nasil izledim bilmiyorum.ablam saolsun..hemen cagirdi gel gel diye:)

klibi falan anlatti..güzeldi yani..nev fanlari izlese cok ii olurdu..zaten pek sIk göremiyoruz tvde 8)

yener demiş ki:
fazla çıkmaması kendi adına iyi fakat fanları için kötü bir durum.

evet yüzünü eskitmiyor ama bizim için kötü..ben antalyadayim mesela..konserleri falanda olmuyor...özlüyoruz...baya dertliyiz aslinda :cry:

tv programlari ile idare edicez..ama sabah programlarinda,gelin kaynana içerikli yan sabah programlarinda olmasindan da yüregimize tas basariz..hiç cikmasin ;)

Geri