Vale (Rock) - Eskişehir

Gitar - Vokal : Erhan TONBUL
Lead Gitar : Onat ÖZKAYA
Bas Gitar : Ceyhun ÇIRPAN
Davul : Ersin DUMLU

Eskişehirli müzikseverlerin çeşitli gruplardan da tanıyacağı bu isimlerin kurdugu VALE eskişehirin sevilen mekanlarından Carpe Diem de sahne almaya başlamıştır.bizi dinleyen arkadaşlar bu forumdan bizimle ilgili düşünce ve görüşlerini yazabilirler.şimdiden teşekkür ederiz..

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Eskişehir carpe diem programları

Arkadaslar Bu PAZARTESİ ve CUMARTESİ VALE Eskişehir Carpe diem'de.

Muhtemelen böyle devam edicek programlar.Değişiklikler burdan haber verilecektir.Görüşmek üzere..

Cilek suyu :)

Tesekkür ederim..Bu arada buradan duyurmak istedim yakında Vale beste çalışmalarıyla karsınızda olucak..haberiniz olsun ;)

ben gittim izledim gayet de güzeldi de tam isiniyoduk yurtta kalan ark.larin gitme zamani geldi kalkmak zorunda kaldik bea.. neyse bidaakine artik :p bi de vokalin sesi harbi güzel belirtmeden geçemiycem..

Tesekkur ederiz..Simdilik yeni bi grup oldugumuz için ister istemez aksilikler oluyor.zamanla daha iyi performanslara sahit olmanız dilegiyle..

24 Kasım Cuma >>> VALE >>>> Carpe Diem Bar (Esk)

Tesekkurler:)

Bu hafta Carpe Di'em de SALI günü(05.12.2006) sahne alıyoruz..Haftaya sabitlenecek..grsmk uzere kendiniz iyi bakın:)

Vale Demo

maverick_999 demiş ki:
arkadaşlar demonuz fln varmı..dinlemek isterim doorusu..

Arkadaslar burdan da duyurmus olalım..sarkılarımız hazır.düzenlemeleri yapıldıktan sonra kayıt yapılacak.ama bi sorun var!! Studyo Sert te yapmayı düsünüyoduk kayıtlarımızı ki bence bu stdyo eskişehir için inanılmaz bi sans,gereklilik..daha önce nefes'te de aldığımız kayıtlardan cok tatmin oldugumuz bir studyodur..maalesef ilgi görmediği için biraz zor günler geçiriyormuş..eger kayıt yapmak isteyen müzisyen arkadaslar varsa ankaraya istanbula gidip cok büyük masraflara gireceklerine bu studyo nun onlar için cok cok guzel bi sans oldugunu belirtmek isterim.biz cok memnun kaldık..eminim siz de cok basarılı bi sonuç alacaksınız..

,Bu arada program günleri de önümüzdeki günlerde netleşecek..Görüşmek üzere tekrar:)

Arkadaslar Carpe Di'em programları için gün sabitlendi sanırım..

Her PERSEMBE >>> VALE >>> Carpe Diem'de olacak.bi problem cıkmazsa hepimize hayırlı ugurlu olsun

erbaaaaaaaaaaaaaaan... rivardo... Kardeşim hayırlı uğurlu olsun.. (niye uğramıyon izmir'e a.q.:)
Senin gibi hayırsız adamdan müzisyen mi olur..
demolarınızdan haberdar edersin artık...
Hepinize başarılar dilerim.. Kolay gelsin....

Arkadaşlar benim Vale'deki sürem artık doldu.. :(
Erhan'la yıllardır yapmak isteğimiz olayı birlikte başlatmış olduk buda yeter...Artık yerime Alişan çalacak Süper olcak Vale süper. Bende her zaman yanlarında olcam (zten ev arkadaşlarm erhan, ersin:)))

Geri