U.P.O (Alternatif)

Tekrardan slmlar efendim...44 sayfadan olusan eski U.P.O baslıgı kimligi belirsiz bazı kişiler tarafından ortadan kaldırılmıstır... :LOL: Kim aldıysa geri getirsin..böyle saka olmaz ki canım :D getirin ve aldıgınız yere bırakın...

Evet ne kadar sanslı :!: :!: bir grup oldugumuz bi kez daha kanıtlandı.. Forumu ortadan kaybolan ilk Ankara grubu biz olduk o kadar grup içinde..Yüzlerce grup baslıgı içinden bizimkisi :?:
Forum nasıl silinir onuda anlamıs degiliz ama neyse...Kısacası eski baslıgımız silinmis bi sekilde..Artık burdan devam edelim bu da silinene kadar....Sonra yenisini acarız...

Upo Grubu Hakkında Kısa Bilgiler

• grup daha once serdar ayraç,gülşen,raindog,doktor bilal gibi sanatcilarla sahne aldi
  • yaklasik 3 ay kadar garage rock barda cumartesileri caldiktan sonra aniden hakkin yoluna gelip bar ortamini biraktilar ve Insula Bar'da program yapmaya basladilar
  • Grup uyeleri son derece sanatsal kisiliklere sahipler ilk kisa film denemelerinden Sönen Aşk büyük sükse yapmistir.
  • Taylan Vokal de,
  • Berkut Davulda
  • Börülcan Bas Gitarda
  • Namıkcan Elektrogitarda
  • Törnteybılda Semih olmak uzre muhteşem 5 liyi oluşturur

karmancho demiş ki:
TER BU TER!.............TEEEEEEERRRRRRRRRRRRR

(Hikmet Karaman hocamın güzel bir lafıydı.kullanıyim dedim.)

Hikmet Karaman -> Yer Beşiktaş İnönü Stadı
Beşiktaş vs Kocaelispor
Dakika : 93
Skor : Bjk : 2 - Kocaeli : 1

Hikmet karaman cileden cikmistir,ellerikulak memelerinde ortalama saniyede 4 kere Puuuu die hakeme çemkirir.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Sevgili Maresalx isimler genelde dogru ama sadece vokalimizin ismini yalnıs yazmıssın..onun adı tayland olucak :LOL:
Arkadaslar bu arada bizim sayfalar silindigi için bize yazmıs olan herkesin mesaj sayısında önemli derecede azalmalar sözkonusudur..Bu konuda özür diliyoruz sizden..bunu yapanlar yakalanıp adalete teslim edlicektir süpheniz olmasın :D

haha bahtsız bedeviiiii sen coldeee naaapıooosuuuunnnn.... neese temis bi sayfa acılmıs olmus 8) .... gecmişler olsun ;) :p ................amen...................

benim fikrim başlık aynen geri gelicek, mysql database bazen verileri eksik verebiliyor özellikle anlik baglanti (yani aynı anda birçok baglantı oldugunda) gibi durumlarda mysql senkronize olamiyor ve eksik veri taşıyor.Halk arasında bu duruma kuşpalazı dendigi gorulur
gflhkfd
bence geri gelicek sayfaniz

Yalan atmayın lan, yeni kurduk grubu. Doğru bilgi verin insanlara.

EVET ARKADAŞLAR YUPİYO ADLI GRUBUMUZU YENİ KURDUK. GRUP 8 KİŞİDEN OLUŞUYOR. ÖNÜNE GELEN ÇALIYOR GRUPTAN felan....

Bunların hepsi SERTAN yüzünden oluyor.

ehbaa demiş ki:
Yalan atmayın lan, yeni kurduk grubu. Doğru bilgi verin insanlara.

EVET ARKADAŞLAR YUPİYO ADLI GRUBUMUZU YENİ KURDUK. GRUP 8 KİŞİDEN OLUŞUYOR. ÖNÜNE GELEN ÇALIYOR GRUPTAN felan....

Bunların hepsi SERTAN yüzünden oluyor.

önüme geldi çaldım :)
kim sildi topiğimizi beaaaaa! :twisted: :twisted: çıksın ortaya hemen! elimde 24 perdeli bi enstruman var! berkanda da bi sürü zil ayaklığı! 3 sayfaya manşet yaparız valla yapanı ona göre :evil: :evil: çok sinirlendim yaaw! olmaz böle!

maresalx demiş ki:
benim fikrim başlık aynen geri gelicek, mysql database bazen verileri eksik verebiliyor özellikle anlik baglanti (yani aynı anda birçok baglantı oldugunda) gibi durumlarda mysql senkronize olamiyor ve eksik veri taşıyor.Halk arasında bu duruma kuşpalazı dendigi gorulur
gflhkfd
bence geri gelicek sayfaniz

Geri döndüüünde bi film çekeriz o zaman :p

huleeyyynn!!nerde benim mesajlar :) yahu o kadar da yazmıştım,övmüştüm falan:p.neyse baştan alayım efendim ben taa eskişehirlerden geldim dinledim çok beqendim,bi tarafımı yırttım deftones diye,çaldınız saqolun.sonraa eskişehire de bekleriz efenim :D ei bakın kendinize,sayfalarınız kaybolmasın bi daha inşallah,allah nazarlardan saklasın,hehehhe :D

kaybolma tehlikesine karşı kısa ve öz yazmakta fayda var sanırım :D çok başarılısınız :) hatta başarılarınızın devamını da dilerim. bu kaybolmazsa sonra da güzel bişiler yazıcam işallaa :D

Geri