U.P.O (Alternatif)

Uyutamazsınız bizi :?

Biz bütün gece 8O böööööyle dolaşmaya alıştık :LOL:

Gecelerin adamıyız biz :twisted:

Misal;

CUMA geceleri saat 23:59 itibarı ile GARAGE BAR'da

CUMARTESİ geceleri saat 22:00 itibarı ile INSULA BAR'da sahne alıyoruz...

Ona göre...

UPO Dostlar merhabalar tekrardan..
Uzun bi ayrılıktan sonra bi mesaj atayım dedim. Bi de haber vermek isterim. Bizim bu cuma günü (17 Kasım) Saklı Kentte Mavi Sakalla ortak konserimiz vardır. Gerçi sizin programınız doludur ama bekleriz tüm kalbimizle ona göre.
Kendinize çok iyi bakın

Sevgiler AuRa Barış

slm barıs abi..bayadır göremiyoduk seni forumlarda :) abi valla cuma gelmek isterdik gercekten ama bizim de program var malesef..ama sizin erken biterse biz seni garage a bekleriz..görüsmek üzere. basarılar

LanZe__ demiş ki:
Abi bu kadar farklı şeyler çalıp hepsini bu kadar iyi yapamaz bir grup ya! Gerçekten çok başarılısınız!

Takipçinizim :)

aha! "bu ne ya! ne b*k çaldığınız belli değil! şunu da çalıyosunuz bunu da çalıyosunuz" demeyen birini buldum!... yaşasııınn! demek herkes aynı şekilde düşünmüyor!

hakan 24 yada 25 yıl önce bugün doğmuştur! ailesine teşekkürü burdan bir borç bilir doğumgününü en içten tezahüratlarımla kutlarım efenim! iii ki doğdun hakaaaaannn! iii ki doğdun hakaaaaannn! iii ki doğdun hakaaaaannn! iii ki doğdun hakaaaaannn! :)

Hakanın doğum gününü bende kutlarım...
İzlemeye geliorum sık sık ,şarkıları güsel yorumluyorsunus...
Taylanın sesini çok yakıştırıorum rock müziğe,farklı,güsel...
Dinlemek keyifli,sahne performansını seviorum..Dipede geldim ordada çok iyiydinis..
Başarılar.. ;)

dip te sıkıla sıkıla caldık yaw ii diildik orda :D taylanın sesi güzel falan diil aslında da işte elimizde bu var :D saol yorumun için :)

Öyle kuru kuru netten doğumgünü tebrikleri ile olmaz... Ne bu, kapitalizm sosal ilşkilerimizi ne hale getirdi görüyonuz dimi :p

Bu sebeple bu akşam GARAGE'a...

Orion_83 demiş ki:
dip te sıkıla sıkıla caldık yaw ii diildik orda :D taylanın sesi güzel falan diil aslında da işte elimizde bu var :D saol yorumun için :)

Sıkıldığınızı farkettim ya ama ben sıkılmadım...Ben gayet keyifliydim..
Sefiorum ya sizi dinlemeyi... :oops:

Geri