Üzerinde Prosesör Olan Amfi Tavsiyesi

'Elektro Gitar Ekipmanı' forumunda z_berepe tarafından 28 Temmuz 2015 tarihinde açılan konu

 1. Arkadaşlar üzerinde efekt barındıran özellikle clean tonları güzel,bb preamp pedalımla çok güzel anlaşabilecek.All in one tasarımlı alanında kaliteli bir amfi almak istiyorum.
  Araştırdığımda Vox VT serileri,Fender Mustang serileri Ve Blackstarın ID serileri karşıma çıktı.Bunlar ve kriterlerime uygun hangi amfileri tavsiye edersiniz.
   
 2. Blackstar ID Core 20/40.
   
 3. VOX Valvetronix.
   
 4. Fiyat/Performansda Behringer Vamp
   
 5. line6 amplifi'yi de incelemenizi tavsiye ederim.
   
  Kutay_ bunu beğendi.
 6. Roland 40 XL a bakabilirsiniz. Tap tempolu volume ayarlanabilir delay'den tut, chorus, phaser, flanger, tremoloya hatta looper a kadar hersey var içinde. clean, dist ve solo channelları var. İki üç tane Boss footswitch le bütün amfiye egemen olup neredeyse 3000 liralık pedalboard u içinde barındıran bi amfi alabilirsiniz.
   
  cruiser_rider, Kutay_ ve celalabay bunu beğendi.
 7. Vox güzel işler çıkarıyor bu konuda bildiğim gördüğüm kadarıyla.
   
 8. Fender mustang modelinde amfi üstünden ayar yapmaktan ziyade, usb ile pcye bağlayıp, daha kolay ton yazılabiliyor. Vox tarzı amfilerde biraz daha elinin altında oluyor her şey.. Ton açısından pek farkları var mı.. Bence yok, ama aksini düşünenler de olabilir elbette. Bu tarz bi amfi sattığım için birini övmek yada yermek pek etik olmaz :D
   
 9. Peavey Vypyr, uzun zaman idare etti beni :)
   
 10. biraz pahalı ama h&k grandmeister 36..
   

Bu Sayfayı Paylaş