HayalMeyal Reloaded (Pop,Funk,Rock'n'roll,Rock) Ankara

Duyduk duymadık, duyduk da duymamazlıktan geldik demeyin,

15 Kasım Çarşamba'dan itibaren her çarşamba Manhattan'dayız.

HayalMeyal, yakında size en yakın barda....

ahanda beklenen haber en önde kafa sallamaya geliyoruz orkun bey haberiniz olsun.... :lol:
uzun bi aradan sona dinlemek bünyeye iyi gelebilir... tavsiye olunur...

ben öncelikle çok özür diliyorum,vize sorunsalı yüzünden acil derse kaçmam gerekiyordu o yüzden dinleyemedim ve bundan utanç duyuyorum :(

çiğdemin sesini daha önceden bildiğim için şimdiden tebrik ediyorum grubu,onun olduğu grubun sırtı yere gelmez,biliyorum çünkü...

birdaha organizasyon olursa ölüp kalmazsam veya vizem&finalim olmassa ordayım...

vay bee hayal meyal hatırladıgım grup geri döndü demekki en son bıraktığımda cok severdim sizi umarım hala sevmeye devam ediyor olurum dinlemeye geldiğimde heyt bee çok soyutlanmışız :)

Saygılar ve sevgiler. başarılarınızın devam etmesi dileğiyle filan(heyecan yaptım birden...)

vala dun gece ilk sarkinin sonunda ayrilmak zorunda kaldim aciliyetten ama ondan once yapilan sanhendeki yaklasik 10 dakikalik performans hayalmeyalin eskisi kadar iyi oldugunu gosterdi///
bitakine tam dinlijem
basarilar////

Öncelikle yorum yazan yazmayan herkese teşekkürler. Bir kaç ufak tefek aksiliğe rağmen çok ama çok eğlenceli geçti (En azından benim açımdan; zaten farkedilmiştir :wink: )

Bu kadar uzun zamandan sonra sahnede olmak gerçekten çok iyi hissettirdi bizi.

Her çarşamba Manhattan'dayız. Bir kaç yerle daha da görüşmelerimiz sürüyor. Hepinize ulaşacağız.... :)

dennischambers demiş ki:
vay bee hayal meyal hatırladıgım grup geri döndü demekki en son bıraktığımda cok severdim sizi umarım hala sevmeye devam ediyor olurum dinlemeye geldiğimde heyt bee çok soyutlanmışız :)

Saygılar ve sevgiler. başarılarınızın devam etmesi dileğiyle filan(heyecan yaptım birden...)

Zamanla biz de değiştik tabi :) Hayırlısıyla diyelim :roll:

If performansımız...

slm arkadaslar. spermoid forumcunuz olarak pek böyle yazmayı sevmem ama, gelen herkese teşekkür etmek istiyorum. hakikaten çok fena gazla geliyoruz, alıcınızın ayarlarıyla oynamayınız lütfen :D

if'teki performansınızdan dolayı tebrik ederim, elleriniz dert görmesin, çiğdemcim seninde sesine sağlık :) bundan sonra bol bol izlemek dileğiyle..

sevgi,saygı..