Hotone Marka Pedal Ve Amfiler

'Elektro Gitar Ekipmanı' forumunda Mustafa İLKER tarafından 6 Ağustos 2015 tarihinde açılan konu

1. Merhaba,

İnternette ekipmanlara bakarken hotone marka ufak pedalları ve ufak 5wattlık amilerini gördüm. Şuan kullandığım blackstar ht1rh güzel ama high gain gereken yerlerde yetersiz geliyor. Bakınırken gördüm ki 5wattlık hearth attack amfisi amazonda 125 , ülkemizde de 137$. Pedalları da ucuz. Alıp deneyen var mıdır aramızda? Soundcloud sayfasında demolar var fakat tam emin olamadım.

2. Yalnız bu amfilerde lamba yok diye biliyorum :)

Mustafa İLKER bunu beğendi.
  3. Evet solid state amfiler.

4. doğru amfilerde lamba yok fakat ses tonlarını beğendim ben :)

5. Brett Kingman zırto biri değildir. O bile beğendiyse iş vardır.

6. vay Canınasını ! Bu neymiş arkadaş. Bit kadar şeyden çıkan sese bak.:bag:

7. Web'den arkadaşım yakın zamanda bunlardan birinin demosunu yaptı, öncesinde gate'ini denedikten sonra mxr gate'ini sattı;

8. Ali expresste 60-65$ denenmeli :)

9. çakması olmasın, 60 65 dolar değil 120-130 civarı diye biliyorum satış fiyatını.

10. Yok artık bununda mı çakmasını yapacaklar zaten kaç paralık şey :)

11. Mesela Mooer Solo Suhr riot klonu. Donner Morpher de Mooer solo klonu. Donner markalaşmış olmasına rağmen yaparken ... :D

12. Donner Morpher dolaylı yoldan Suhr Riot klonlamış yani :D

13. aynen :D

14. Arkadaşlar teşekkürler yorumlarınız için. Güzel ürünler demek. Yakın zamanda Taksim'e gidersem hearth attack amfi alabilirim ama çok para harcamak istemiyorum şu sıralar. Kendimi dizginleyip Whip Metal Distortionla idare etmeyi düşünüyorum :D
    Hotone » Zuhal Müzik

15. Merhaba arkadaşlar, bu amfilerin gerek boyutu gerek işlevselliği nedeniyle, pedalboardımda bir talkbox amfisi olarak kullanmak istiyorum. Sizce bu canavar ne kadar ses çıkarır en fazla, malum hem solid state hem 5 watt :l

16. Ben de zamanında merak ettim deştim. Ama gördüm ki amfiler için gavurlar çabuk bozulduğunu yazıyordu sağda solda, aman diyeyim.

17. Bilgilendirme için teşekkürler hocam. Hala içimde bir kaşıntı var gibi. "Olsun garantisi var" diyor içimdeki canavar :D. Ekipman konusunda terbiye edilmem gerek :D

18. Ben o terbiyelemeyi kendimce şöyle formüle edince gazım kesildi:

İyi ekipman seçimi= Gerekllik + maliyet + dayanıklılık

Biri eksik olunca hevesim gidiyor :)

19. Abi o gereklilik kısmını kendimiz belirlemezsek başkası bize söylerse gerekli mi degil mi, o zaman bu formül tutar :D

20. Yok, gereklilik kısmını da kendin belirlemen an iyisi aslında. Ha, işi bilen biri tavsiye ederse formül yine geçerlidir.

Bu Sayfayı Paylaş