Vox Amplug2 - Claasic Rock Hakkında Bilgisi Olan?

Merhabalar,
Bu aralar sık seyahat yaptığım için taşınabilir bir amfi bakıyordum ve vox amPlug'lar dikkatimi çekti. Acaba bu ürünü bilen kullanan var mıdır. Pratik yapmak için uygun mudur?
Şöyle bir videosu mevcut eğer bu performansı alabilirsem bana yeter:)

Ben bunların hemen hemen hepsini denedim, cazır cuzur bir ses veriyor, bunlara çok benzer joyo'nun ürünleri var çok daha ucuza ebayden kendime metal versiyonunu aldım bir arkadaşım da akustik versiyonunu aldı,gaini köklemeyip volumu kıstığınızda iş görür bir ses veriyor. Ama videodaki gibi bir sesi kulağınızda duymanız imkansız , üzerindeki çıkıştan sanırım ses sistemine girilip epey bir oynanmış. Pratik yapmak ve oturduğunuz veya yattığınız yerde gitar çalmak için ideal :)

• Konu Sahibi Konu Sahibi
iphone kullanıyorsanız irig hd alıp kullanmanızı tavsiye ederim. Çok daha iyi sonuç verir.

Irig HD elimde mevcut, daha önce Macbook ile kullanıyordum ancak kabloları kayboldu:)
Bulmak da neredeyse imkansız gibi bir şey. En azından ben bulamadım. Sadece kendi sitesinde 30 eurodan satılıyor kablolar. Bir kabloya 30 euro vereceğime Amplug denerim diye düşündüm.

Geri