Fosil (Rock) - İzmir

Fosil grubu 4 üyeden oluşuyor, biri benim efenim elektro gitaristi olarak :)

Kubilay (Kubi) - Vokal+Gitar
Erdem - Elektro Gitar
Erkan - Bas Gitar
Egemen - Davul

Egemen aramıza yeni katıldı arkadaşlar, bütün grup elemanlarını buraya toplamaya çalışacağım en kısa sürede, sorularınız, konser duyuruları ve görüşlerinizi öğrenmek, paylaşmak amacıyla burada olacağız...

şimdilik Fosil grubu 4 konser verdi ama bazı grup elemanları farklıydı, şu dörtlü olarak henüz konsere çıkmadık ancak haftaya Punta barda sahnedeyiz (19kasım...saatini bilmiyorum, öğrenince yazacağım) vede 25 kasımda aynı mekanda başka bir konser...

daha detaylı bilgileri vereceğim, dinleyen arkadaşlar varsa yorumlarını mutlaka bekliyoruz, en kısa sürede görüşmek üzere arkadaşlar...

• Konu Sahibi Konu Sahibi
teşekkür ediyorum abi, sizden de bekliyoruz(eğer demo varsa da bilmiyorsam affedin beni :) )aşti köşeleri değilde tunalı hilmide görüşürüz belki bidahakine :p

Merhaba ahali. Ben Erkan. Yorumlarınız, olumlu-olumsuz eleştirileriniz için şimdiden grubum adına teşekkür ederim. Sahnede görüşmek üzere :)

Herkese selam!!!

FoSiL grubu vokali olarak zorlamalarla işkence yapılarak siteye üye yapıldım...

Yorum yazan herkese şimdiden teşekkürler. Yapıcı eleştirilerinizi bekliyoruz.

Sağooolun, sağooolun!!!!

teşekkürler...

şimdilik bar programı yapmıyoruz ancak 3 haftadır punta barda çıkıyoruz haftasonu, önümüzdeki 2 hafta yine ordayız, yukarıda da yazdığım gibi saatleri ve afişleri belli olursa buraya aktaracağım...

The_Answer demiş ki:
bende başarılar diliyorum ve demonuzu bekliyorum:)
istanbula falan gelirseniz ya da ben izmire gelirsem dinlemek isterim..

çok teşekkürler... demoyu şuan çaldığımız "cover" şarkılardan ziyade kendi parçalarımıza yapmak istediğimiz için birkaç hafta içinde anca olabilecek sanırım belki de daha uzun ama yolun düşerse izmire mutlaka beklerim, konser olsa da olmasa da :D ;)

buarada arkadaşlar şehir dışındaydım anca gelebildim, diğer arkadaşlar da uğramamış sanırım foruma, bugün kapı açılışı saat 13:30da punta barda olan programda Fosil de sahne alacak, bekliyoruz...

KoNsEr HaKkInDa...

bugün(19 kasım) punta daydık...

TurkRock forum sayfamızın duyurusunu yaptım. Yorumlarınızı bekliyoruz...

Reklamı geçelim şimdi konsere gelelim.. Bi kaç eksik vardı konserde bu sefer gitar tonları tam ayarlanamadı (bana göre öyle) Vokal çok boğuk kaldı. Tonmaister abimize laf söyletmem ama bugün bi eksiklik olduğu gerçek sadece...

Yine de iyiydik biz eğlendik. Repertuarımıza en kısa zamanda daha yeni parçalar ekleyecez .Bunun için çaba sarfediyoruz. Beste çalışmalarımız şimdilik askıda. Bar programı için hazırlanıyoruz.

Herşeyi ben söyledim...diğer grup arkadaşlarıma sevgiler:D

Geri