Fosil (Rock) - İzmir

2-3 aralığı "3 aralık" olarak düzeltmek istiyorum... kapı açılış saati 13:30, gelenlerin içinde bu foruma takılanlar yok sanırım ama herkesi bekliyoruz...

Arkadaşlar şu anda sadece 3 Aralıkta konser var diğer günler herhangi bi aktivite yok bu hafta içinde belli olucak o yüzden bizi takip edin...Haftaya konser olup olmadığını diğer hafta içinde öğrenirsiniz:)
MeNeGeR of FoSiL®

:::YENİ ŞARKILAR:::

Yeni eklediğimiz parçalar :p
Buz - vajina
Ogün sanlısoy - bilmece
Umay umay - hareket vakti
Duman - yanıbaşımdan

Tüm repertuar fosil.garaj.org da yer alıyor...

3 aralık PaZaR punta barda saat 14.oo da dinleyebilirsiniz...

Arkadaşlar FoSiL gurubuna yeni vokal aramakrayız kubi rahatsızlığından dolayı aramızdan ayrıldı ama o izleyici olarak hep aramızda olcak...:)
MeNaGeR Of FoSiL®

of olsun ya msnede konuşuyomuş gibi konuşun çünkü bende öle konuşcam:) benden ayrılmamalıydı off be pohhh çatlıcam walla ben şafağı canımdan çok sewiyom ama oda beni sewiyo bundan eminim yawwwwwww:(

Abi ne olmus böle yaa:):)ağlama duvarı olmus saka yapalım dedik...Neler olmus...Kubi bisimle beyler onu hiç biyere bırakmayız sulanmayın hemen:):):)

montoya demiş ki:
of olsun ya msnede konuşuyomuş gibi konuşun çünkü bende öle konuşcam:) benden ayrılmamalıydı off be pohhh çatlıcam walla ben şafağı canımdan çok sewiyom ama oda beni sewiyo bundan eminim yawwwwwww:(

yok arkadaşım yanlış numara, şafak diye biri yok burda :)

wild_child demiş ki:
BLaCK_MaGiC86 demiş ki:
wild_child demiş ki:
erdem bilmecenin solosunu sen mi çalıyorsun :)

evet kardeşim, elimden geldiğince... ;)
tebrik ederim ya :) ben çıkarmayı becerememiş biri olarak(evet itiraf ediyorum uğraşmadım) senden tabımsı birşeyler rica edicem msnde :D

kulak be abi ;) teşekkür ederim... tabi msnde denk gelirsek yollayayım ama 2 hafta boyunca vizelerim var... :( :( :evil:

16 ARALIK RENA'DA HAYVAN GİBİ KONSER VAR ARKADAŞLAR:::CUMARTESİ GÜNÜ SAAT 14.00'DA BAŞLIYO:::FOSİL GRUBU MUHTEŞEM SÜRPRİZLERİYLE GELİYO HEPİNİZİ BEKLERİZ:::GİRİŞ____7 YTL+1 BiRA
:::MANAGER:::ENDÜSTRİYEL OTOMASYON:::İZMİR:::YUNANİSTAN:::FOSİL:::SUBKİCK:::

Geri