2.el Usb Ses Kartı Ve Kulaklık/hoparlör Tavsiye

Mümkün olduğunca ucuz, temiz kayıt alabileceğim bir kart önerisine ihtiyacım var. Sadece gitar olduğu için tek girişli ses kartı yeterli olacaktır.
Ve kaydedeceğim sesi net ve güzel duyabileceğim yine mümkün olduğunca ucuz ( :) ) bir kulaklık - ya da daha iyi olur derseniz bir hoparlör- tavsiyesine ihtiyacım var. Sebepleriyle birlikte kısaca yazarsanız sevinirim :) Şimdiden herkese teşekkürler.

Focusrite 2i2. Tamamen bir fiyat/performans ürünü. En yakın arkadaşım kullanıyor, çok memnun, bende denedim bir kaç kez. Kurcaladım ettim kayıt aldım. Gayet verimli, bilgisayarın yeterliyse. Bende en kısa sürede edineceğim kendime bir adet.

Hemen bir edit: Focusrite Solo tam sana göre. 2i2, çift girişli :))

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Focusrite 2i2. Tamamen bir fiyat/performans ürünü. En yakın arkadaşım kullanıyor, çok memnun, bende denedim bir kaç kez. Kurcaladım ettim kayıt aldım. Gayet verimli, bilgisayarın yeterliyse. Bende en kısa sürede edineceğim kendime bir adet.

Hemen bir edit: Focusrite Solo tam sana göre. 2i2, çift girişli :))
Hocam elinde kayıt varsa paylaşabilir misin merak ettim de :) Şimdi baktım da sahibinden'de 350 en ucuz. Biraz daha uygun olursa güzel olur, fiyat vermek istememiştim ama mesela 200 250 en fazla. Yani 1 giriş olsa da yeter dediğim gibi.
Benden de küçük bir edit: Son cümleyi şu an farkettim solo'ya bakıyorum hemen :)

Benim bilgisayarım da yok malesef. Ama Focusrite 2i2, solo kullanıcıları görüp gelir buraya. Focusrite Solo'nun sıfırı 350 TL civarı. Bulursan temiz bir ikinci el kaçırma derim. Yine de kullanıp hazırda kaydı olanlar buradan paylaşır bir şeyler dinlersin.

Geri