Solak Elektro Gitarını Göster Ey Türkrockçı :)

'Elektro Gitarlar' forumunda sixfeetunder tarafından 15 Ağustos 2015 tarihinde açılan konu

1. Tüm gitar bulma zorluğuna rağmen zar zor bulabildiğimiz solak gitar larımızı burda sergilersek en azından kimde ne var öğrenebiliriz ve birbirimizle takas yapabilme bilgi paylaşımı yapma şansımız doğar.Tüm solak gitarcılar paylaşım yaparsa biz solaklar çok mutlu olacağız:)İlk paylaşımı yapıyorum devamı gelmesi dileğiyle..
    1.Schecter c1-Platinum.
    2.Evh Wolfgang special made in japan.
    3.Dbz Barchetta Eminent Fm Fr.

P1020194.JPG P1020198.JPG

2. Başka bir forumdaydı sanırım, Gitarını Göster gibi bi başlıkta muhteşem solak gitarlar paylaşmıştı birisi. Görüntüyü aynalayıp hepsini standart hale getirip atmıştım o arkadaşın altına cevap olarak :D
    Bu arada Schecter ve DBZ müthiş duruyor :)

Saddly2 ve sixfeetunder bunu beğendi.
  3. Koleksiyon niteliğinde solak gitarları olan bir kaç arkadaşım var,paylaşmıyorlar :)koymuşlar evlerine duruyor caselerde.

4. Gretsch G6134 White Penguin LH
    2006 yapımı bu güzelliği Ozgur Sallancı ile yaptığım takasta aldım.
    Uzerinde Tv Jones Magna'Tron manyetikler var.
    2008'de yaptırdığım Suhr Reb Beach Model HSH LH gitarım da artık Özgur'un =)

11330644_933653343342803_2052372444_n.jpg

5. Özgürdeyken Gretsch i denemiştim her nekadar benim tarza uygun gitar olmasada güzel gitardı japon diye hatırlıyorum.

6. Evet kendisi Made in Japan.

7. dawe

dawe

45
    11
    305
    2014-05-08 17.00.17.jpg SAM_0720.JPG

inhumanform, Chardx ve sixfeetunder bunu beğendi.
  8. Solaklar yavaş yavaş dökülüyor(y)

Chardx ve dawe bunu beğendi.
  9. Nerde bu solak gitarlar?

10. 1515445_277258979090003_1053525803_n.jpg
    bu da benim şimdiki sevgilim

sixfeetunder bunu beğendi.
  11. Model ne 1570 mi

12. aynen 1570 kendisi :)

13. Şu bebeği ne zamandır satıyorum ilgilenen yok :)
    6127_JPmYUydA.JPG

inhumanform, uvidinli ve sixfeetunder bunu beğendi.
  14. Sağlak bir casus olarak solak toplumun gitarlarını gizli gizli takip ediyorum.:ROFLMAO:
    Gitarınız süper!..
    Ama n'apalım ters geliyor işte...:D

ozibozi ve sixfeetunder bunu beğendi.
  15. Teşekkürler güzel sözler için,

Her ne hikmetse gitar solakların da zevkine hitap etmiyor galiba, ters mi çevirip satsam :)

uvidinli bunu beğendi.
  16. Est.
    En sevdiğim gitar tipidir. Bende de jazzmaster var, ama sanırım midleri daha fazla olan gitarları daha çok seviyorum.
    Bu yüzden o da satışta, talep çok ancak rakamları yüksek geldiği için onu da alan yok maalesef...
    Aynadan yansımasını çekseniz yeterli olur sanırım.:)

17. İnstagram'a yüklediğim bir resim vardı da asıl çektiğim resmi bulamadım, bu "kalitesiz" olanla idare edin:

Kendisi bir Schecter SLS C-7.
    ggg.png

Bir de ATX C-7 var da onun da resmini bilahare yüklerim artık.

inhumanform ve sixfeetunder bunu beğendi.
  18. Neredeyse herkeste Schecter var. Solak gitar modellerinde en çok stok olan da Schecter.

Enteresandır, ben de hiç sevmem Schecter. Ama zorla seveceksin diyor şartlar bu şekli ile :)

uvidinli ve programci_84 bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş