Ses Kartını Müzik Setine Bağlama

Arkadaşlar selamlar herkese,size bir sorum olacak benim elimde line6 ux1 ses kartım var bunu müzik setine bağlamak istiyorum kulaklıkla çalmaktan sıkıldım gerçekten ve referans monitörü alcak param da yok malesef hep imkansızlıklar,bunun nasıl bağlayabilirim eğer böyle bir şey mümkünse ne olur nasıl ve nereden bağlantı kurup hangi kabloyu alacağıma yazarsa çok hayır duamı alıcaktır teşekkür ediyorum şimdiden hepinize .

Ben şu an 2+1 ses sistemi ile kullanıyorum. Elimdeki prosessörün kulaklık jak girişine, çevirici ile birlikte ses sisteminin jakını bağlıyorum. Gayet verimli ev için. Deli dehşet ton aramıyorum zaten, yeter ki kulaklıktan bir nebze uzaklaşayım diye yaptım böyle.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Tabiki monitör kalitesi beklemiyorum ama şöyle bir durum var zamanında çok para verilip alınan bir alet merak ediyorum açıkcası nasıl bir sonuç çıkıcak

Bi dönem bende kullandım böyle bi sistem ve basit hoparlörlere veya kulaklıklara nazaran çok daha keyifli oluyor.
Tabi bağlayacağınız müzik setinin kalitesi, hoparlörlerinin kalitesi çok önemli.
Benimkisi şu eski dev hoparlörlü cam sehpalı makinelerdendi. :)
Eğer müzik setinizin giriş bağlantı imkanı varsa ses kartınızın çıkışlarını buna bağlayacaksınız.
Sonrasında müzik setinizi radio veya kaset kısmında değil, pikap veya cd modunda çalıştırırsanız ses alırsınız.

Dip not: Müzik setinizin giriş çıkışlarını gösterseniz, daha sonuca yönelik cevaplar alabilirsiniz.

Geri