Digitech Gnx3

W

weertuoz

arkadaşlar selam...siteye önceden üyeydim ama silinmiş sanırım tekrar üye oldum..arkadaşlar yeni gnx3 aldım..2hafta oluyor...ama istedğim tonları yakalayamıyorum..yani ayar falan yapamıyorum....rp50 gibi geliyor imanıma...bişey anlamadım yaw...düzgün bir ton alamadım daha..ne düzgün ritm atılıyor..nede bir solo atabiliyorum...yani istyedğim tonu yakalayamıyorum...( istedğim tondan kasıt JerryC örnek veriim....CanonRock taki tonu yakalayamıorum.yada black sabbath "crazy train"deki ritm ve o müthiş ton...)

acaba amfim mi yetersiz...marshall mg10cd (10watt)
yoksa gitarım mı? yamaha pacifica 122xj
yoksa aletten bi b*k anlamadım ondan mı doğru ton alamıyorum...?

Cevaplarınız ve önerileriniz için şimdidedn hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim...iyi günler geçirmeniz dileğiyle...(çağlar)

digitechin kendi sayfasında ton indirme bölümü var GNX3 için en az 1000 tane falan ton olması gerekiyor orda bazxılarının yanında demosuda olabiliyor ama teker teker indirip bakarsın 10taneden 1 tanesi iyi çıkıyor ama çok iyi tonlar yakalayabiliyorsun.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
başlık için kusura bakmayın.....düzelttim..cevaplarınız için ise çok teşekür ederim...içim rahatladı....fakat bikaç şey daha isteyecem..

1.si; indirilen yerin linkini atar mısınız..bulamadımda digitech.com da...
2.si; indirdikten sonra alete kaydetmenin aşamalrını bana anlatırmısınız..

Teşekkür ederim...(çağlar)

----------------------------------

aa.pardon sağolsun Dreamofstyks link vermiş.....girdim siteye fakat....demoları dinleyemiorum...

GNX3 ümü 4-5 yıldır kullanıyorum. Şimdiye kadar elde ettiğim sesleri hiç beğenmedim. Adeta tiksindim. Ziv ziv ziv oyuncak gibi hakikaten...

Aklı olan almasın. Zamanında hata ettim aldım...

Efektleri fena değil ama onu söyleyeyim. Distortion tonlar çok kötü.
Bu paraya böyle bir şey almış olmak içime oturdu valla... Aldığımda $700 falandı...

Geri