Son Aldığınız DVD / VCD

'Forum Meydanı' forumunda lamb tarafından 15 Kasım 2006 tarihinde açılan konu

1. lamb

lamb

36
    0
    300
    En son yaklaşık 15 sene önce TRT'de izlediğim, izlediğimde affallayıp birkaç gün etkisinden kurtulamadığımı hatırladığım filmi nihayet 2 gün önce d&r 'da bulup üstüne atladım. Henüz izlemedim, evin boş olmasını bekliyorum dikkatimin dağılmaması için, bilmiyorum aynı tesiri uyandırcak mı bende yine

Filmimiz 1986 Fransa yapımı BETTY BLUE,
    Yönetmen: Jean-Jacques Beinix
    Oyuncular: Jean-Hughes Anglade, Béatrice Dalle (bir zamanlar cat stevens'in ugruna lady d'arbanville sarkisini (...this rose will never die/this rose will never die) yazdigi hatun kişi)

Bu filmden sonra psikiyatride bir sendroma Betty Blue sendromu adını takmışlar diye duymuştum

Film hakkında yazılanları okumak isterseniz http://sozluk.sourtimes.org/show.asp?t=betty+blue

not: download ettikleirniz değil, satın aldıklarınızı yazarsanız sevinirim

2. Spirited Away Hayao Miyazaki'nin görsel masalı. Çizginin herçek hayattan daha ilginç olabileceğinin çok güzel bie örneği. İmgeler çok derin ve film sadece güzel görüntülerden ibaret değil altı da çok güzel doldurulmuş...

3. Joe Satriani - The Satch Tapes DVD si :p

4. Son aldığımız DVD demeyelimde indirdiğimiz diyelim :) Stray Cats olucak ama %99'da tıkandı kaldı inmiyo :( Bende Bob Dylan Mtv Unplugged'ına başladım :) en son indirdiğim Dido oldu ama.

5. %99 olayı çok sinir bozucu hakkaten..benim en son aldığım Testere 1 in vcdsiydi..üçüncüsünü de izledikten sonra arşiv yapmak şart oldu :)

6. En sonn du bakiim elime geçen son dvd Marvel Ultimate Alliance olmuş :)

Film olarak düşünürsek , Coupling 1-2-3 sezonunu topladım dünya param yandı ama değdi tekrar Jeff e gülebilioyrum artıkın!!

7. En son Ice Age 2'yi aldım.Yakında da elime çok merak ettiğim Dream Theater - Score DVD'si geçecek,Amazon sağolsun. :D

8. lost highway dvd sini aldım en son

9. en son ferzan özpetek'in harem suare dvd'sini aldım

10. Valla en son aldığım dvd al pacino'nun dog day afternoon filmiydi. Bi de bu günlerde bi arkadaş sağolsun quo vadis'in bi konser dvd sini temin edicek de hala bekliyoruz.

11. En son aldığım dvd ''Babam ve Oğlum'' du..

12. dvd

En son ice age 2 , testere ve bir geyşanın anıları'nı aldım.Aralarında en zevk alarak izlediğim ice age 2 :D tabi diğer ikisinin de yeri ayrı...

13. vcd'den film izlemiyorum. en son aldığım dvd ise ken loach'un "carla's song" adlı filmiydi. daha önce bildiğim ama izlemeyi çok istediğim bir filmdi. bulduğum ve aldığım için mutlu oldum. bu arada orjinalin yerini hangi format tutabilir?

14. Arkadaşlar korsan VCD, DVD meselesini tartışmak isteyenler için başka bir başlık var zaten. Burada korsan alalım mı almayalım m, nereden indirelim, ucuz mu pahalı mı tartışmasına girmeyin. Başlık "Son aldığınız DVD/ VCD" Konu diğer meselelere gelecekse o zaman o başlıktan devam edelim bu başlığı kaldıralım.

Son aldığım DVD "Hero" dur bu arada. :wink: Bu filmi DVD den izlemeyenlere kesinlikle tavsiye ediyorum. Renkler ve müzik başka türlü işliyor insanın içine.

15. Schindler's List almıştım en son 3 ay önce arşivlik bir film bulunsun bende diye :)

16. why

why

6
    0
    300
    En son Kill Bill Vol.1-2 aldım. Hem de Ankara'daki Dost'tan ikisini 15 ytlye:) . Film zaten mükemmel, dvdde izlemek ise bir ayrıcalık. Görüntüler (bol bol kan:) ) ve ses gerçekten çok etkileyici. Özellikle mezar sahnesinde kendim gömülmüşüm gibi hissetmiştim.

17. Ergo Proxy ile Volver.

18. Poseidonu aldığım gün tvde oynadı :S

19. Iron Maiden- A Matter of Life and Death albüm ama DVD li bonus...Çok güzel tavsiye ederim

20. :lol: bende oyle

Bu Sayfayı Paylaş