Ankara Paintball

Arkadaşlar şu olaya da bi girelim dedik ve öncelikle deneme amaçlı paintball maçı yapıcak kişiler aradığımızı bildirelim... 6 şardan toplam 12 kişi olucaz.. Bizim 6 kişilik takımımız hazır. Yani takımı kurup bana msj atarsanız 26 Kasım pazar günü ilk maçımızı yapmayı planlıyoruz.
Tabi bu olayı ilerleyen zamanlarda turnuvalara dönüştürmeyi düşünüyoruz. Tabi ki sizinde katılımlarınızla :)
Ben paintball yerleri hakkında da gerekli bilgileri aldım ücretler, arenalar, silahlar vs vs vs... Bize rakip olacak kişiler: bana özelden ulaşabilirsiniz :)

Dip Not: Bu arada bu Anıl kardeşimin hesabıdır ama bana yine buradan ulaşabilirsiniz o beni haberdar eder. Saygılarımla...

fiyat ve mekanlar hakkında bilgide versen iyi olurdu cazip bir fikir ama öyle takımları hazır edipte savaşacağımıza buluşup karma düzen oluştursak daha dengeli olur hem...

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Arkadaşlar mesaj yazma işi karışabilir. Anıl'da mesaj yazmış benim adım Deniz her mesajda söylerim :)
Şöyle ki: Kaç kişi olduğu farketmeden kişi başına 20 YTL fiyat var. Bunun içine 120 adet boya topu, kıyafetler ve silahlar dahil. Ekstra boya topu olarak 5 YTL ye 50 adet alabiliyorsunuz. Gİdeceğimiz yerde 3 adet arena var. Oyun 10'ar dakikadan 2 saat oynanıyor. Ayrıca Ankara'nın herhangi bir noktasından servis bizi alabiliyor ve tekrar oraya bırakabiliyor bunun da ücreti toplam 50 YTL.
Takımlar neden 12 kişilik? 1. si daha fazla kişide karışıklık olaibliyormuş. 2. si ise 13 tane Türkiye'de hiç bir paintball merkezinde bulunmayan yeni silah var biraz da ondan :)
Dennis tabi senin dediğin gibi de olabilir, aslında benim düşüncem ilerleyen zamanlar da öyle yapmak ilk önce 1-2 deneme maçı yapıp burada oyunu övecek daha fazla kişi olsun dedim. BU kişilerle birlikte belki bir Turkrock paintball klübü kurup düzenli maçlar yaparız hatta bir Turkrock takımı kurup turnuvalara dahi katılabiliriz :)
Bu oyunu oynayan hiçkimseden kötü diye bir yorum almadım hatta günlük yaşamın sıkıntılarından aşırı derece de uzaklaştırdığını hatta bize iş yaşamında lazım olacak takım ruhunu, sabretmeyi, belirlenen taktikleri ne kadar uygulayabildiğimizi öğretiyor. Taki en zevkli yanı da stres atmak :)
Gideceğimiz yerden bahsedicek olursam fiyatlar arenalar ve silahlar bakımından Ankara'nın en uygun yeri burası. Eskişehir yolu 28. km'de Başkent Üniversitesi'ni geçtikten hemen sonraymış...

aslında güzel bir oyunmuş evette savaşa karşıyız site olaraktan o yuzden yaş biraz :) neyse yaa yapalımda böyle birşey bu siteden once 24 kişiyi nasıl bulacaz katılacak?

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Sayın chambers :) takımlar minimum toplam 8 kişi maksimum 28 kişi oluyor. Yani 4'erden de maç yapabiliriz. Bu arada pazartesi günü yer ayırttırıcam ve kapora yatırmamız gerekiyor... Eğer takım hazırsa ben size banka ve hesap numarasını veriyim pazartesi parayı yatıralım...

mat benide say 7 olsun diyeceğim ama biraz daha karakışa yakın yapsak daha iyi olmaz mı aralık ayına ertelesek şu işi hem daha geniş takımlarla kapışma şansınıda yakalarız o zaman...

Bu gidişle öyle olacak heralde baksana kimse yok :) biz de 1 hafta erteledik gibi gözüküyor şu durumda... İlk önce bi maç yapalım da burda yazıcam size zaten...

heh git istanbul a bir buluşma yapın kacakkiz eksin herkesi :) yahu atıyorsun buluşma fikrini sonra işim çıktı diye gelmiyorsun sonrada gel istanbul'a gel buluşmayı burada yaparız diyorsun akıl kârı değil...

Arkadaşlar tamam sakin olun. Burda yapmaya çalıştığımız şey paintball ve zaten 2 kişi ilgi gösteriyor onlar da birbirini yemesin bari :)
Hala kimseden bir haber yok. Hala paintball gerçekleştiremiyoruz.

Bir kere gittim, bir daha gitmem. O mermileri (top) dandik alıyorlar ya, sana isabet ettiğinde patlaması gereken top patlamıyor hani, tüm o F kuvveti vurduğu yerde kalıyor. Sonrası eksponansiyel şekilde artan acı.

No pain ,no gain @EMM gidelim mi seneye Ankara'daysan ,gelecek arkadaşlar var gibi duruyor.Takım kurarsak paintball ekipmanı için alışveriş yapacağım şimdiden.Bu arada 2 madalyam var biri İstanbul 2013 biri 2014 Eskişehir Teams Cup'tan :)

Geri